Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.02.2018, 18:49

Неділя, 18.02.2018, 18:49

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 27 » Як захиститися від атак "Беркуту"?
11:55
Як захиститися від атак "Беркуту"?


Як себе поводити у випадку атак Беркуту? Практичні поради від експерта нашим землякам, які поїхали в Україну для допомоги активістам Євромайданів і громадянам України в Україні:

1. Лава. Страшні не кийки, страшні удари по ногах. Тактика беркуту в лаві є така, що його перші ряди б'ють по кісткам ніг, люди падають і вони йдуть далі. Як запобігти цьому? 

Щити, дерев'яні піддони, дошки, тощо поставлені руба між протестувальниками і беркутом унеможливлюють застосовувати тактику беркуту. Ті зможуть задіяти кийки, але для людей з захистом це не критично, оскільки люди боротитимуться.

2. Щити. 11 грудня 2013 цей прийом був успішно застосований проти працівників беркуту. Суть - в'яжеться міцна мотузка на обидва зап'ястя, щоб нижня петля була на рівні коліна. Кладуться руки на верхній край щита беркута. Слід стати ногою на мотузку і руками водночас з ногою різко тягнути донизу (сили самих рук недостатньо, нога-важіль дає достатньо сили для виконання). Беркут зі щитом летить на протестувальників - мінус один беркут, плюс один щит.

3. Втеча. Добре носити рюкзак - він дає додатковий захист. В разі падіння скручуватися в позу ембріону. Падати на ПРАВИЙ бік! Чому? Щоб захистити печінку! Беркут проходить ногами по людях і відбита печінка зі зламаними ребрами - це всього пару годин життя (до речі, зниклі після атак беркуту могли бути вбиті саме в такий спосіб). Після падіння слід намагатися відповзти до стіни - це дає додатковий захист. 

4. Сили протистояння. Співвідношення до працівників спецпризначення Беркут має бути не менше ніж 1 до 5. В іншому випадку краще втікати.

Джерело: facebook.com/oleksander.piddubnyi


Переглядів: 237 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018