Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 13.11.2018, 04:23

Вівторок, 13.11.2018, 04:23

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Квітень » 3 » ХРИСТОС ВОСКРЕС! - ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА!
11:42
ХРИСТОС ВОСКРЕС! - ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА!

Дорогі земляки, українці!

У цей світлий празник Воскресіння Христового хочемо завітати із пасхальним привітом до оселі кожного одного з Вас з далекої Італії! Нехай слова найдавнішої апостольської проповіді «Христос воскрес!» залунають сьогодні всюди, де б’ється українське серце. Поділімося сьогодні свяченим з усіма, хто потребує, подаймо руку допомоги тим, хто її потребує та донесімо цю радість до кожного, хто сумує.

Нехай світло Христа, який переможно виходить із гробу, просвітить кожного з нас, дасть силу та впевненість у завтрашньому дні, зміцнить у вірі, надії, любові та дарує свій мир. Нехай на Великдень Господь почує нашу спільну молитву за мир в Україні, сповнить нас мудрістю і взаєморозумінням, силою та терпеливістю на шляху до наших прагнень. Бажаємо всім здоров’я, єдності, відчуття душевної чистоти і спокою, добробуту та злагоди в сімейних оселях. Нехай Воскресіння Христове надихає нас на добрі справи, а Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і мирного.

Христос Воскрес! - Воскресне Україна!

З незмінною повагою
Команда інфо-правового порталу
для громадян України в Італії  

Великоднє привітання Світового Конґресу Українців

Світовий Конґрес Українців щиро вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента,Прем’єр-міністра,  Голову  Верховної  Ради  та  Збройні  Сили  України,  голів  усіх  складових організацій Світового  Конґресу  Українців  та  українців  усього  світу  з  великим  святомХристового Воскресіння!Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіх українців днем, що символізуєперемогу добра над злом, життя над смертю та світла над пітьмою. У  хвилини  радості  і  смутку  Христове  Воскресіння  гуртує  наш  народ  навколо  єдиниххристиянських  цінностей.

Сьогодні,  солідаризуючись  з  українцями  в  Україні,  багатомільйоннаукраїнська діаспора на чолі зі Світовим Конґресом Українців робить усе, щоб допомогти захиститинезалежність,  суверенітет  та  територіальну  цілісність  своєї  духовної  Батьківщини  Українивід російської збройної агресії. У  світлий  день  Христового Воскресіння  Світовий  Конґрес  Українців  закликає  все  світовеукраїнство уславити Сина Божого та помолитися за мир в Україні та за її вірних синів і дочок,які сьогодні мужньо протистоять імперії зовнішнього зла на Сході України.Нехай же  воскреслий Христос  і  далі  буде  джерелом світла,  мужності  й віри  в перемогу добрата в цей критичний  час  допоможе  Україні  стати  цілком  незалежною,  суверенною,  цілісною,демократичною, українською та європейською державою!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Євген Чолій
Президент СКУ


Світовий  Конґрес  Українців  (СКУ)  є  міжнародною  координаційною  надбудовою  українськихгромад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своємускладі  українські  організації  із 34 країн  та  підтримує  зв’язки  з  українцями  ще  14 країн.Заснований у  1967  р.,  СКУ  був  визнаний  у  2003  р.  неурядовою  організацією  у  Економічнійта соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Переглядів: 1177 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018