Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:11

Субота, 21.04.2018, 23:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 17 » Хто реально може відновити конституційний лад в Україні?
15:34
Хто реально може відновити конституційний лад в Україні?

Дорогі наші земляки тут у далекій чужині за кордоном та в Україні. Серед замішання, яке влада намагається спричинити серед суспільства, а також у соціальних мережах з огляду на вчорашні події у стінах парламенту, ми хочемо звернути увагу ВСІХ ВАС на те, що ЖОДНОГО легітимного голосування у Верховній Раді України по "законах”, що значно обмежують права громадян, вчора НЕ ВІДБУЛОСЬ. Що саме відбулось вчора у стінах Верховної Ради? У стінах Верховної Ради вчора відбулась повна узурпація влади трьома злочинними кланами, а саме — регіоналами, комуністами та когортою позафракційників. Вчорашнє злочинне, свавільне голосування депутатами парламентської більшості в супереч регламенту та чинному законодавству України, засвідчило, що з вчорашнього дня в Україні законодавчої гілки влади більше немає і не існує.Окрім цього вчора в Україні помер і сам парламентаризм. Тому вважаємо за потрібне пояснити громадянам чому вчорашні "закони” в Україні не дійсні і чому не слід вдаватись у розпач.

По-перше, не було необхідних 235 голосів. У «ручному режимі» "за” проголосувало лише 226 депутатів і це легко перевіряється по відео. Тому члени так званої "лічильної комісіїбез перебільшень скоїли вчора державний злочин, за що і повинні повинні бути притягнутими законом до відповідальності.

По-друге, ніякі "потім" зібрані підписи депутатів нічого не означають, через те, що ст. 84 Конституції України говорить чітко: «Рішення Верховної Ради України приймаються виключно на її пленарних засіданнях шляхом голосування. Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто».

По-третє, стаття 22 Конституції України говорить чітко: «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих вже прав і свобод».

По-четверте, стаття 8 Конституції України говорить чітко: «Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні їй відповідати. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується».

По-п'яте, статтю 5 Конституції України, як і всю чинну Конституцію, ще ніхто не відміняв, а стаття 5 Конституції України говорить чітко: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами». Зрозумійте, що ніхто не може узурпувати державну владу - ні президент, ні Верховна Рада, ні суд, ні міліція. Будь-яке застосування вчорашніх "законів" є узурпацією влади, яка негайно повинна бути зупинена всіма доступними законними методами. Застосування цих "законів" в супереч Конституції, а отже Основному Законові України є прямим порушенням Конституції та замахом на конституційний лад в державі.

По-шосте, надання і виконання злочинних наказів явно протирічить Конституції України і є порушенням Кримінальному кодексу України, а отже злочином. Стаття 60 Конституції України говорить чітко: «Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність», а пункти 2, 3 і 4 статті 41 Кримінального кодексу України додають: «Пунтк 2. Наказ або розпорядження є законними, якщо вони віддані відповідною особою в належному порядку та в межах її повноважень і за змістом НЕ СУПЕРЕЧАТЬ чинному законодавству та не пов'язані з ПОРУШЕННЯМ конституційних прав та свобод людини і громадянина. Пункт 3. «Не підлягає кримінальній відповідальності та особа, яка відмовилася виконувати явно злочинний наказ або розпорядження». Пунтк 4. «Особа, що виконала явно злочинний наказ або розпорядження, за діяння, вчинені з метою виконання такого наказу або розпорядження, підлягає кримінальній відповідальності на загальних підставах».

Від того чи підпише Рибак і Янукович не залежить абсолютно нічого, бо легітимного голосування в парламенті НЕ БУЛО.

Що робити далі? Тут існує лише один варіант, а саме — продовжувати жити за Конституцією, яка ГАРАНТУЄ всі права та свободи громадян, серед яких і право на свободу мирних зібрань. Окрім цього Конституція УПОВНОВАЖНЮЄ саме НАС, оскільки «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є ОБОВ'ЯЗКОМ громадян України». Тому завдяки Конституції України ми уповноважені повернути їй КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД!

Нам нема чого боятися. Опозиція, натомість, має довести, що вона гідна свого народу. Якщо ми зараз відступимо, то НАВІКИ кинемо у РАБСТВО наших дітей, внуків, правнуків та пра-правнуків і ВОНИ НАМ ЦЬОГО НЕ ПРОБАЧАТЬ!

Мафія (і це абсолютно не алегорія), яка сьогодні є при владі, боїться нас і зовсім не сподівалась від нас такої реакції. Вона хоче встановити значно жорстокіший режим ніж той, що є в Білорусії, але вона усвідомлює, що це їй не вдастся, бо Україна — це не Росія і навіть не Білорусь. Тож, як ми самі захистимо наші права, захищаючи Конституцію, так і будемо жити далі.

Тому, ось, що потрібно нам робити у випадку, якщо Рибак і Янукович насміляться підписати вчорашні закони.

Самоорганізація і готовність себе захищати – це фактично основні досягнення Майдану, але якщо він матиме виключно захисний характер, то його ефективність буде маловагомою. Йому потрібно діяти! Що ми пропонуємо? Сьогодні 92% українців, які стоять на Майдані, не підтримують жодної партії і прийшли туди за власним покликом сумління та здорового глузду. Сьогодні Майдан - це маленька держава в державі де панують абсолютна безпека, мир, спокій, порядок і дисципліна. На ньому набагато спокійніше, ніж навколо самого Майдану. Там володарює порядок і дисципліна обігріті любов'ю та доброзичливістю. Ці фактори зауважила і підтримала ціла світова академічна і політична еліта, а це надзвичайно важливо. Українці, які сьогодні абсолютно добровільно за покликом серця, а не за гроші стоять на Майдані, — це піонери європейської демократичної України, які щодня і в демократичний спосіб виборюють своє майбутнє.

ПЛАН ДІЙ (політикам):

  1. опозиція повинна написати відкриті листи президентові Віктору Януковичу та спікеру парламенту Володимиру Рибаку з вимогою не підписувати законопроекти, за які голосували вчора в парламенті;

  2. Якщо Янукович і Рибак все ж таки підпишуть ці «закони», то потрібно, щоб парламентська опозиція негайно, у день підписання цих законів, передала до Генпрокуратури юридично мотивовану заяву про явний злочин Януковича, Рибака, Калєтніка, Олійника й інших причетних осіб та добилася внесення цієї заяви до Єдиного реєстру кримінальних розслідувань. Водночас опозиція повинна передати до суду скаргу про те, що 16 січня 2014 року у Верховній Раді було сфальсифіковано процес ухвалення законів разом з вимогою визнати ці голосування недійсними;

  3. Створити громадську слідчу комісію у складі вагомих правознавців України та журналістів та публічно дослідити факт фальсифікації, що відбулись у стінах ВР 16 січня 2014 року, оприлюднивши свій висновок громадськості щодо цих подій та звернутись зі справедливими вимогами до органів української влади;

  4. Провести цю справу через три ступені системи українського судочинства, а у випадку відмови — відразу передати її до ЄСПЛ. Додати заключний експертний висновок до рішень судів України та до заяви в ЄСПЛ;


ПЛАН ДІЙ (громадянам в Україні):

Оскільки вчора депутати змогли незаконно прийняти рішення шляхом підняття рук без створення мандатної та лічильної комісії, а також без використання електронної системи голосування, порушуючи відкрито закони України, то народ України, який сьогодні стоїть на Майданах по всій країні, повинен негайно прибути до столиці нашої держави в Київ і, згуртувавшись на всенародному Віче у Національну Асамблею, дати власну оцінку вчорашнім подіям у Верховній Раді.

Нагадуємо, що керуючись ст. 5 Конституції України, яка декларує, що «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Народ України є єдиним джерелом влади, тоді як Президент є гарантом прав і свобод громадян України», саме ми, народ України, на всенародному Віче у якості Народної Асамблеї повинні розпочати приймати закони.

Верховна Рада себе делигітимізувала не лише в очах громадян, а й у літері Закону, спровокувала прецедент на те, щоб права громадян та їх свободи були обмежені, що явно іде в супереч Конституції України, яка є Основним Законом держави. Тому громадяни України зобов'язані дати свою відповідь і повернути Україні конституційний лад.


19 січня 2014 року на всеукраїнському Віче Народна Асемблея повинна:
  1. проголосувати за недовіру Президенту та парламенту;

  2. проголосувати за відміну антинародних законів, які вчора  були прийняті:

  3. проголосувати за розпуск нинішнього складу Верховної Ради за чергову зраду інтересів України, зібравши при цьому письмові підписи про припинення діяльності Верховної Ради України;

  4. обрати тимчасовий народний уряд;

  5. проголосувати за призначення дострокових президентських та парламентських виборів.

Все те, що відбулось вчора, однозначно вийшло за рамки закону та здорового глузду, а тому треба негайно відновити конституційний лад в державі і поставити політиків на своє місце, нагадавши їм хто в хаті є господар. Чинний парламент в такому складі в якому він є сьогодні, може все що завгодно прийняти, проголосувати, підписати. Цього не можна допустити!

На всеукраїнському Bіче Народна Асамблея повинна заявити, що не приймає ці закони і що їх не легітимує. В такий спосіб закони прийняті вчора чинною Верховною Радою діяти просто не будуть!

Юристи ІПП в Італії

Переглядів: 408 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018