Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 7 » Коли ж в Україні нарешті зникне міліція?
23:29
Коли ж в Україні нарешті зникне міліція?
 
Пропонуємо громадськості пояснення того що таке ПОЛІЦІЯ на відміну від МІЛІЦІЇ!
 


МВС абсолютно не намірене робити жодних реформ чи проводити серйозні кадрові зміни, адже, як виявилось, - за всі посади вже давно заплачено! Янукович, звичайно, для замилення очей народу може дозволити Захарченку поміняти начальників управлінь, але це не спричинить кардинальний характер змін у стані справ, адже на цьому будується вся корупція в системі МВС. Громадяни України повинні усвідомити, що будь-яке призначення - це колосальний хабар, надзвичайно велика сума грошей. Тому, якщо якийсь генерал або полковник стає начальником УВС, то це відбувається не за його заслуги, а лише завдяки корупції та важкості портфеля з грошима.

Його прихід на керівне місце відбувається лише тому, що останній заплатив шалені гроші за цю посаду, тому просто зняти його - це буде порушенням правил адміністративного ринку купівлі та продажу посад! Тому, якщо тепер ми не доб'ємося відставки Захарченка та розпуску Системи, то смерть людей, які померли від "професійності" міліції буде марною і нам ганьбою, а міліція і надалі животітиме і вбиватиме! Не вводьмо себе в оману, що МВС зміниться. Змінюються лише пори року, а не люди, які прогнили корупцією, як і не варто мріяти про серйозні кадрові зміни в МВС. У одних працівників МВС немає грошей, тому вони і вдаються до всіляких протизаконних дій, щоб отримати гроші через відкат або шантажування, а інші за свої посади вже давно заплатили, тож віддавати комусь своє заплачене місце просто так вони не намірені!

Переглядів: 363 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018