Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:10

Понеділок, 23.04.2018, 13:10

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 4 » Конституційний суд Італії: «Реформа Провінцій є неконституційною!»
16:19
Конституційний суд Італії: «Реформа Провінцій є неконституційною!»
 
«Реформа реорганізації провінцій (районів) Італії шляхом їх анулювання та сполучення з іншими районами в один район є неконституційною» - таке рішення вчора винесла Консульта (Рада) суддів Конституційного суду Італії. Судді наголосили на незаконності деяких пунктів Декрету-Закону "Врятуймо Італію” від 2011 року, які виразно порушують частину 2 ст. 117 та частину 1 ст. 133 Конституції Італії. У рішенні говориться про те, що "у відповідності до чинного законодавства Італії будь який Декрет-Закон може бути виданий лише у вийняткових випадках при крайній необхідності і терміновості. Це нормативний інструмент, який можна видавати лише для реалізації органічних або системних реформ. Питання реформ Провінцій не можна регулювати Декретом-Законом”.
 
На рішення Конституційного суду відреагував міністр з регіональних питань Ґраціано дел Ріо: "Реформування системи провінцій має продовжуватися. Ми переглянемо спробу попереднього уряду і впорядкуємо все відповідно до вказівок Конституційного суду. Окрім цього рішення Конституційного суду по провінціях робить його ще більш важливішим. Тому слід вдатися до кардинальних конституційних реформ що стосуються цілого 5 Розділу для спрощення та раціоналізації структури органів місцевого самоврядування".
 
Протилежна реакція глав провінційних (районних) держадміністрацій. "Рішення Конституційного суду у справі реорганізації провінцій відновлює значення самої Конституції нашої держави. Інституційні реформи не робляться через Декрет-Закон. Щоб належно реформувати країну слід діяти при повній згоді всіх установ та перш за все поважати Конституцію. Не можна робити все на власне уподобання базуючись виключно на економічних причинах. Це абсолютно непослідовно” — заявив президент Спілки Італійських Провінцій (UPI) пан Антоніо Саітта.
 
Переглядів: 310 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018