Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:23

Четвер, 22.03.2018, 22:23

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 4 » Корисні поради для тих, хто бажає їхати в Київ на Майдан вперше
14:22
Корисні поради для тих, хто бажає їхати в Київ на Майдан вперше
 
Борці за європейську правову Україну
Фото сайту: lettera43.it
1. Попавши в Київ (центр подій і зону злочинних владних кланів) у своїх діях ви повинні проявляти мудрість, втроропність та розважність.
 
2. Поки ви не доберетесь до Майдану, радимо приховувати національну та європейську символіку, а також каски, біти, маски, військовий одяг.
 
3. Радимо не покидати межі Майдану, а якщо таке трапилось, то не поводьте себе як туристити, оскільки ви не на екскурсії, а на території на якій "правоохоронці” ведуть полювання саме за такими "туристами”!  
 
4. Обережно при замовленні таксі. Не просіть в таксистів відвезти вас на Майдан, а до наближених місць до Майдану. Наприклад Святомихайлівський Собор, Бесарабський ринок і.т.п. Не діліться з таксистами вашими політичними поглядами.
 
5. Користуйтесь МЕТРОм. Там багато людей і безпечніше.
 
6. На ваших обличчях не повинна бути схвильованість! Поводьтесь звичайно, спокійно. Вдавайте, що ви добре знаєте місто і що вже багато років в ньому проживаєте.
 
7. Не ходіть великими групами! Групи повинні бути поділені мінімум на двох і не випускайте один одного з поля зору, щоб у випадку необхідності ви могли допомогти іншим.
 
8. Пред'являючи "правоохоронцям” в штатському (лише у випадку представлення ними хто вони є і пред'явлення ними службового посвідчення так як це передбачає ст.5 Закону про Міліцію) або якщо вони у формі свій паспорт, тримайте його в себе в руках!!! Після вашої ідентифікації не згоджуйтесь поїхати у відділок для "додаткової” ідентифікації, адже вас вже ідентифіковано! Завжди дійте сміливо і рішуче. Якщо "правоохоронці” починають чинити протиправні дії по відношенню до вас (наприклад хочуть зробити обшук, то нагадайте їм, що для цього вони повинні мати рішення від суду), а у випадку застосування фізичної сили, виривайтесь, просіть в людей допомоги, відбивайтесь.
 
9. Добравшись на Майдан, зайдіть інформаційні пункти і взнайте як і в який спосіб ви можете долучитись до акцій протесту та потреб Майдану.
 
10. Ніколи не маловажте своїм противником, його зростом, фізичною силою чи зовнішністю! На СЛОВЕСНУ агресію відповідайте ввічливо, адже дипломатія — успіх сильних! А у випадку застосування до вас фізичної сили, ви повинні захищатись. Пам'ятайте, що захист повинен бути пропорційним агресії! Краще вчитись на помилках інших ніж на власних. Активісти Майдану та Автомайдану в цьому мають неабиякий досвід.
 
Якщо вас затримала міліція, то ось 11 золотих правил:
 
 
Активісти Євромайдану в Києві
для ІПП в Італії
Переглядів: 236 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018