Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:27

Четвер, 19.04.2018, 15:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 16 » Країни Шенгену вводять прикордонний контроль
01:38
Країни Шенгену вводять прикордонний контроль

26 країнам Шенгенської зони дозволили проводити на внутрішніх кордонах контроль.  Європейський парламент ухвалив рішення, що з кінця 2014 року в надзвичайних випадках національні кордони країн Шенгенської зони (так звані внутрішні кордони зони) можуть бути закриті на термін до двох років. За це рішення проголосували 506 депутатів, 121 були проти і 55 утрималися, повідомляє офіційний парламентський сайт. Згідно шенгенської домовленості громадянам 26 європейських країн, а також іноземним громадянам, які в них проживають легально  дозволяється вільно переміщатися через кордони.

Вже кілька років представники Франції, Німеччини та Італії, відстоювали те, щоб ввести на кордоні контроль. Однак введення таких заходів було допустимо тільки за надзвичайних обставин. Тепер, наприклад, у випадку терористичного нападу прикордонний контроль буде вводиться на термін від 10 днів до двох місяців. До речі, контроль може триватиме і до двох років, залежно від типу загрози.

Всі поправки планують розглянути на засіданні Європейського парламенту в червні або липні. Ухвалення нових правил у «шенгенській зоні» спричинене значними потоками мігрантів до цих країн, а також посиленням транскордонної організованої злочинності. В документі, однак, наголошується, що «міграція і перехід через кордон великої кількості громадян третіх країн не може апріорі розцінюватися як загроза громадському порядку і внутрішній безпеці». Щоб запобігти зловживанням новими правилами, парламент вперше дозволив європейським експертам без попередження інспектувати додержання національними урядами і прикордонниками вимог «зони».

Пакет документів щодо посилення контролю на внутрішніх кордонах Шенгенської зони ще має бути затверджений Радою Європейського Союзу восени нинішнього року. За опитуваннями соціологічної служби «Євробарометр», 62 відсотки респондентів вважають, що вільне пересування в межах ЄС є найбільшим завоюванням європейської інтеграції за останні 50 років.


Переглядів: 456 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018