Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 8 » Квоти декрету Флуссі 2012 таки будуть виділені, проте лише для сезонних працівників
14:03
Квоти декрету Флуссі 2012 таки будуть виділені, проте лише для сезонних працівників
 
Сезонні працівники на заробітках
Фото сайту: quasimezzogiorno.it
Хоч "надія помирає останньою", проте реальність залишається реальністю. Жодних Флуссі 2012 в Італії не буде, а отже і ніякого "click day" для найму на роботу іноземних працівників з поза меж ЄС в якості домашньої прислуги, вихователів, або простих працівників у різних сферах діяльності. У зв'язку з економічною кризою в Італії близько 480 000 іммігрантів не мають роботи, а рівень безробіття тут вже становить 13%. З огляду на це у 2012 році уряд Італії вирішив виділити певні квоти виключно для сезонних працівників. Дані Istat говорять ясно у 2011 році кількість безробітних в Італії збільшилася на 126.000 осіб з яких 70.000 є іноземними громадянами. Генеральний директор з питань імміґрації Міністерства праці та соціальної політики Італії Натале Форлані сказав наступне:
 
"Спочатку ми повинні забезпечити робочими місцями тих, які вже проживають в Італії і опинилися без праці, а потім у разі необхідності, будемо розглядати можливість прийняття нових працівників. На даний час нас цікавлять лише нові висококваліфіковані імміґранти з тих країн з якими наша держава уклала відповідну угоду. Цього року ми встановили певну квоту, але вона стосується виключно сезонних працівників".
 
Як стало відомо 6 квітня було оголошено про виділення 31.000 квот, з яких 4.000 буде направлено туди, де є найбільша необхідність.
 
Цьогорічні квоти декрету "Флуссі" дозволять в'їхати до Італії 35.000 іноземним громадянам, які не є громадянами країн-членів ЄС. Проте офіційна iнформація ще не опублікувана в Офіційному Віснику (Gazzetta Ufficiale). Вона стане дійсною лише після її опублікування і лише після цього роботодавці зможуть розпочати подавати заявки через веб-сайт Міністерства внутрішніх справ Італії.

Ось перелік країн з яких буде залучено працівників для роботи у сфері сільського господарства, або у сфері готельного бізнесу: Албанія, Алжир, Бангладеш, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Єгипт, Республіка Філіппіни, Гамбія, Гана, Індія, Косово, Македонія, Марокко, Молдавія, Чорногорія, Ніґер, Нігерія, Пакистан, Сенегал, Сербія, Шрі-Ланка, Туніс і на закінчення -Україна.

Повний розподіл квот можна переглянути тут.
 
Переглядів: 617 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018