Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:31

Понеділок, 23.04.2018, 13:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Грудень » 18 » ЛЕГАЛІЗАЦІЮ 2012 ПРОДОВЖЕНО ДО 31.01.2013 ОДНАК З-ЗА ПЕВНИХ УМОВ*
21:57
ЛЕГАЛІЗАЦІЮ 2012 ПРОДОВЖЕНО ДО 31.01.2013 ОДНАК З-ЗА ПЕВНИХ УМОВ*
 
Легалізація 2012 Фото: nottecriminale.it
Легалізація 2012 передбачала, що до дня 15 жовтня 2012 року роботодавці повинні були врегулювати трудові відносини з іммігрантами, які перебували в них на роботі не маючи дозволу на проживання в Італії. Однак з огляду на те, що багато запитів під час легалізації не були відправлені вчасно, або ж не відповідали всім реквізитам, які були передбачені у Законодавчому Декреті № 109 то ці запити були призупинені в розгляді. З цієї причини МВС Італії йдучи на зустріч громадянам, видало спеціальний циркуляр № 7529 у якому сказано, що "оплата внеску "роботодавцем” (оскільки переважно самі ж працівники були змушені платили за себе всі витрати зі своєї власної кишені — ред.) за свого підлеглого розглядається як прояв волі роботодавця врегулювати трудові відносин зі своїми працівниками - іноземними громадянами, які є вихідцями з країн, що не є країнами-членами ЄС, а тому їм повинна бути надана можливість довести цей процес до завершення".
 
Що це означає? Це означає, що починаючи з 8:00 ранку дня 10 грудня 2012 року МВС Італії розпочало прийом практик від роботодавців в режимі онлайн, які на період легалізації не були відправлені вчасно, або ж не відповідали всім реквізитам для легалізації, надаючи їм можливість укомплектувати розпочату практику без необхідності нової додаткової реєстрації, оскільки в день прийняття документів їм було надано відповідні дані для доступу на сайт міністерства.
 
Що отже потрібно зробити роботодавцю для завершення практики?
 
Роботодавець повинен внести на сайт міністрества за адресою https://nullaostalavoro.interno.it наступні дані:
 
у розділі "email utente”: свій власний ідентифікаційний код, або свій код платника податку (partita iva)
у розділі паролю: ідентифікаційний номер працівника що подано у модулі F24.
 
Після внесення цих даних відкриється нове віконце де роботодавець повинен заповнити один з модулів (EM-DOM – для домашніх працівників, або ЕМ-SUB — для всіх інших трудових категорій). Нагадуємо, що термін прийняття запитів триватиме лише до 31 січня 2013 року і що додатковий період для легалізації стосується лише тих, які в період легалізації з 15 вересня по 15 жовтня 2012 року подали відповідний запит.
 
Переглядів: 419 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018