Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:16

Четвер, 19.04.2018, 15:16

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Грудень » 4 » Легалізація 2012: спостерігайте за розглядом вашого запиту онлайн
13:31
Легалізація 2012: спостерігайте за розглядом вашого запиту онлайн
 
Логотип МВС Італії
Під час легалізації ви подали запит, але не знаєте як проходить розгляд вашої справи? Не турбуйтесь, розгляд вашого запиту ви можете переглянути тепер і в режимі онлайн. З 16 жовтня 2012 року департамент МВС Італії з питань імміграції проводить опрацювання запитів, які були надіслані роботодавцями у період легалізації через патронатні організації. Тому прослідкувати за ходом розгляду вашого запиту можна саме на сайті МВС Італії, або звернутись до патронату, який оформляв вашу практику. Зазвичай розгляд запитів на легалізацію в Італії є досить повільним, тож слід набратись терпеливості і не втрачати надії на його успішне завершення.
 
Слід знати, що всі запити після розгляду справ будуть передані міністерством внутрішніх справ до центрального відділу держдепартаменту МВС з питань імміграції, а звідтіля вони будуть передані до місцевих Квестур та територіальних управлінь праці. У випадку, якщо ваша практика (пакет документів) відповідає вимогам, які були зазначені у законодавчому декреті про легалізацію ( відповідність реквізитам працівника та роботодавця) то тоді саме місцеві Квестури призначать обидвом сторонам зустріч для підписання контракту на проживання та договору про інтеграцію. Нагадуємо, що підписання контракту на проживання (т.з. Contratto di Soggiorno) не є дозволом на проживання, але лише преамбулою до його подальшого отримання.

Очікуючи на цей день зустрічі, кожна одна зацікавлена особа має право і можливість прослідкувати за ходом розгляду власної справи онлайн. Для цього потрібно зайти на сайт Міністерства внутрішніх справ за адресою: http://domanda.nullaostalavoro.interno.it, ввести електронну адресу та пасворд, які були використані для відправки вашого запиту. Якщо у Вас їх не має, то для їх отримання, ви можете звернутись до патронату, який оформляв вам вашу практику.

Розгляд справи онлайн і як слід діяти:

1. Набравши вищеподану адресу у браузері, слід ввести відкриється вікно з двома графами у які слід ввести дані (електронну адресу та пасворд).

2. Після відкриття наступного вікна клікніть по фразі "Descrizione di dettaglio delle attività”. Незабаром ви побачите увесь перелік установ (органів), які розглянули запит, а також винесені ними рішення.

Нагадуємо, що для укомплектації процесу легалізації 2012 до 16 листопада 2012 року слід було сплатити контрибути та соціальні внески, щонайменше, за шість попередніх місяців. У день зустрічі, яку вам призначить Імміграційний відділ Квестури, потрібно буде пред’явити документацію про сплату контрибутів, соціальних внесків щонайменше за шість попередніх місяців. Після цього, процес легалізації буде вважатися завершеним.

Що стосується приватних підприємств, то їх власники повинні пред'явити також копію квитанцій про сплату контрибутів в Uniemens, якщо працівник зайнятий у секторі сільського господарства та копії бланків DMAG. А також підтвердження сплати податків, через автосертифікат, який був опублікованим на сайті міністерства внутрішніх справ Італії.

Натомість якщо ви працюєте у сім'ї, то тоді вашому роботодавцю достатньо буде представити проплачені квитанції MAV, які були йому надіслані Національним інститутом соціального забезпечення (INPS). Що стосується оплати (заробітної платні), то ваш роботодавець може подати задекларований спільно автосертифікат (бланк для домашніх працівників). Розмір задекларованої зарплати не може бути нижчим або вищим від того, який є зазначеним у Національному Колективному Контракті (CCNL) категорії та соціального мінімуму встановленим урядом Італії.
Переглядів: 411 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018