Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:15

Вівторок, 20.03.2018, 07:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 16 » Маттео Каццулані - італієць, який серцем і душею вже давно став українцем!
10:06
Маттео Каццулані - італієць, який серцем і душею вже давно став українцем!
 
Видатний італійський журналіст
Маттео Каццулані
Інтерв'ю Наталії Кудрик з Маттео Кaццулані про Україну. 25-річний Маттео Каццулані є видатним італійським журналістом. Не маючи жодних родинних зв’язків із краєм Шевченка, він на протязі довгих років вивчав українську та польську мови в університетах Мілана та Кракова. У 2010 році він видав свою книгу «Помаранчева демократія. Шлях України від здобуття незалежності до виборів-2010». Часто відвідує Україну і палко вболіває за її долю. Його поїздка у 2010 році з Варшави до берегів Дніпра відбулась у проекті «Євроавтобус» за участю молодих європейських дипломатів, яку він присвятив нелегкому процесу зближення України та Євросоюзу.
 
«Щоб зрозуміти Україну, Італії потрібна культурна революція, а нинішнє ставлення політиків ЄС до України я вважаю категорично негативним. На мою думку, Європа просто настільки сильно залежна від Москви і газових контрактів з Росією, що змушена відмовлятися від розширення свого впливу на такі європейські держави як Україна» - зазначив Маттео.
 
– Наскільки успішною є Ваша журналістська діяльність, а саме українська місія в Італії?
 
– Дякую, що кваліфікуєте мою діяльність як місію, бо це дійсно так. Писати про українські реалії в країні, де невеликий інтерес до України, це справді як пробивати міцну стіну байдужості. У цьому плані необхідно дуже багато працювати. Я зі свого боку написав і видав книжку про українську політику «Помаранчева демократія. Шлях України від здобуття незалежності до виборів-2010». У своїй праці я також наголосив на необхідності визнання правди про Голодомор 1932-33 років, що це був акт геноциду, а не лише трагічний епізод на теренах Радянського Союзу. У відповідь на останню сенсаційну заяву Ради Європи, я і кілька моїх колег оприлюднили лист-звернення до керівництва Італії з вимогою таки визнати Голодомор геноцидом українського народу. Я ще маю свій блог, де розповідаю моїм співвітчизникам про події в Україні. Знаєте, я помітив, що читаючи публікації, більшість моїх співвітчизників висловлюють солідарність з українським народом і проявляють до нього симпатію.
 
– Але політичний клас має трохи іншу позицію. Що, на Вашу думку, має статися, щоб італійські керівники не були такими скептиками у ставленні до України?
 
– Я би сказав, що потрібна культурна революція. На жаль, як Ви знаєте, правлячі правоцентристи і опозиційні лівоцентристи відкрито дотримуються проросійської політики. У будь-якому разі вони байдужі до України. Необхідно продовжувати популяризувати в Італії Україну і взагалі проблематику Центрально-Східної Європи завдяки культурній еволюції, інформаційній кампанії, вивченню історії цих країн, про що у нас, майже нічого немає. Такими діями можна, хоч повільно, та щось таки змінити у поглядах майбутніх політиків. Із нинішніми італійськими політиками цього годі сподіватися.

– Чи може допомогти у цьому численна українська громада, яка мешкає на Апеннінах?

– На жаль, чинний уряд та й слабка наша опозиція сприймають українських іммігрантів лише як робочу силу. Але в італійській політиці є серйозні люди, які здатні зрозуміти, як багато важать українці в Італії. Я закликаю українську спільноту не покладати рук і відстоювати інтереси своєї держави, продовжувати цю культурну боротьбу, щоб Україна була представлена такою, якою вона є, а не такою, як її хочуть бачити Рим і Москва.
 
 
Переглядів: 428 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018