Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:02

Субота, 21.04.2018, 23:02

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Міліція - це не поліція! Українським міліціонерам довіряє лише 7% українців
13:26
Міліція - це не поліція! Українським міліціонерам довіряє лише 7% українців

Минулого року соціологічні дослідження показали, що навіть астрологам та комуністам українці довіряють більше, ніж міліціонерам. Частково чи повністю покластися на міліціонера готові близько 7% наших громадян. Ситуацію добре розуміють і самі працівники МВС. Втім, певні, мало змінити лише їхнє відомство, потрібно реформувати всі державні служби і систему. Ян Матуш міліціонер вже у третьому поколінні. Рік працює в патрульно-постовій службі. Не знає, чи прослужить довго, втім сподівається, колись до людей у погонах будуть ставитися краще. «Є різні люди, немає довіри великої після Майданів і після того, що робиться в країні. Я вважаю, що зараз сама міліція вже помінялася і люди повинні це помітити і теж змінитися», – з надією каже Ян.

Ставлення до міліціонерів насправді не покращилось і не погіршилось. А от престиж самої професії різко знизився. «Колись нас було в роті 123 чоловіка, а зараз 45», – пригадує старший колега Яна Олександр. В міліції чоловік більше 20-ти років.

Через це вважає Олександр і з'являються персонажі, які ганьблять мундир. Шукають в міліції легкого заробітку, полюбляють розмахувати посвідченням та зловживають службовим становищем.

У Львові з літа працюють над пілотним проектом реформування міліції. Це 120 експертів, які одночасно розроблять кілька напрямків. Зараз, певні, потрібно встановлювати нові правила та змінити вище керівництво.

«Я вам скажу, що середня ланка міліції, вона готова змінюватись, щоб працювати ефективно», – констатує член Наглядової ради при УМВС у Львівській області Тарас Гаталяк.

Люди при погонах скептично ставляться до такого проекту. Мовляв, потрібно реформувати і суди, і прокуратуру і решту державних служб, змінити цілу державну систему влади. Але свій імідж однозначно потрібно покращувати.

У сусідній Польщі більше десяти років працювали над тим, щоб змінити стиль роботи поліції та ставлення до неї людей. Зараз агентам органів правопорядку там довіряє більше 70% населення. Принцип простий. А як його втілити в життя, Україна повинна не придумати сама, а запозичити досвід від тієї ж Польщі.

«Українська міліція повинна усвідомити, що не суспільство для міліції, а міліція для суспільства. І вони повинні служити цьому народу, якщо вона почне так робити, то зрозуміє, що за кілька років ставлення до них зміниться і міліцію почнуть сприймати позитивно», – розповів екс-заступник Міністра внутрішніх справ Республіки Польща Аркадіуш Лєткєвіч.

Львів'яни вважають – міліція почне виконувати своє завдання лише тоді, коли на неї не впливатиме політика. І справді, поліція - це не міліція, оскільки це два різні органи, тому потрібна реформа, бо якщо політика і надалі керуватиме майбутньою поліцією України, то марна є тоді її реформа і марні смерті сотень українців на Мадані...

Переглядів: 413 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018