Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:34

П`ятниця, 22.02.2019, 11:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Березень » 24 » Можливості легалізації в Італії
19:04
Можливості легалізації в Італії

Для іноземців які нелегально перебувають на території Італії, насправді існуює декілька можливостей легалізації. Розглянемо декілька таких можливостей:

1.Дочекатися амністії (санаторії)

Те, що санаторії в Італії виходять що 5 років є міською легендою. Передбачити її випуск неможливо. Амністії бувають загальними, чи для визначеної категорії іноземців. Наприклад, остання, була призначена для домашніх працівників (доглядальниць, нянь, домашніх працівниць, садівників, та інших працівників, яка надають спої послуги італійським сім'ям. Запит на санаторію подає роботодавець, отже іноземець повинен мати місце праці, а передусім роботодавця, згідного займатися цією справою. Зазвичай передбачається сплата своєрідного штрафу та виплату соціальних внесків. Деталі кожної легалізації описуються в тексті, виданому урядом, і є відмінними для кожного випадку.

2. Скористатися декретом флуссі

Декрети флуссі покликані регулювати потоки іноземної робочої сили. Де-юре, вони призначені для іноземців, які проживають в країнах з-поза ЄС і бажають працювати в Італії. Де-факто - ними користуються іноземці, які бажають легалізувати своє становище в Італії.

Декрет флуссі для сезонних працівників виходить щовесни, але має певні обмеження. Зокрема, уряд щороку визначає розмір квот та інші параметри. Запити можуть послати лише роботодавці сфери сільського господарства, готельного та ресторанного бізнесу. Іноземець має право перебувати в країні визначений термін, а пізніше повинен повернутися в країну походження, у іншому разі вважатиметься нелегалом.

Вихід декрету флюсі для постійної роботи передбачити неможливо. Часто уряд визначає квоти для громадян окремих країн. Запит подається роботодавцем по інтернету. Деталі кожного декрету флуссі для описуються в тексті, виданому урядом, і є відмінними для кожного випадку.

3. Вийти заміж/одружитися із громадянам країни ЄС

Серед документів, потрібних для подачі заяву на одруження із громадянином ЄС в Італії, дозвіл на проживання не вимагається. Після шлюбу, іноземець має право на отримання карти на проживання із сімейних мотивів.

4. Об'єднання сім'ї

Іноземець, який легально проживає в Італії, має розмір прибутку та житло що відповідає закону, може подавати заяву на об'єднання сім'ї з неповнолітніми дітьми, батьками старшими 65-років, чоловіком/дружиною.

5. Гуманітарний захист

Від недавна, у зв'язку із ситуацією на Донбасі, українцям вдається отримати дозволи на проживання для гуманітарного захисту.

Джерело: https://www.migreat.it

Переглядів: 3258 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019