Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:28

Понеділок, 23.04.2018, 13:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Липень » 23 » МЗС України виступило за порядок видачі закордонних паспортів нового зразка
20:47
МЗС України виступило за порядок видачі закордонних паспортів нового зразка
 
Новий біометричний закордонний паспорт
18 липня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання Міністерства внутрішніх справ та Міністерства закордонних справ», яка надає можливість завершити процедуру запровадження МЗС та закордонними дипломатичними установами України централізованого порядку оформлення, виготовлення та видачі закордонних паспортів в рамках приєднання до Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.
 
Проект даної постанови розроблено Міністерством закордонних справ на виконання доручень Президента України В.Ф. Януковича від 10.03.2011 р. та Кабінету Міністрів України від 26.04.2012 р.
 
і погоджено Міністерством внутрішніх справ, Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Державною міграційною службою.
 
Ухвалення постанови дозволить забезпечити безперебійне документування громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, паспортами такого ж зразка, які видаються в Україні, тобто з підвищеним ступенем захисту, полікарбонатною сторінкою замість вклеюваної фотокартки.
 
Згідно з пунктом 8 Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою Верховної Ради України від 23.02.2007 р., бланки закордонних паспортів виготовляються на замовлення МВС України. Відсутність коштів на оплату бланків у відповідній бюджетній програмі МВС не дозволяло дипломатичному відомству України забезпечити безперебійне документування громадян.
 
Після набрання чинності цієї постанови Міністерство закордонних справ та 10 закордонних дипустанов отримають можливість невідкладно розпочати оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон (з полікарбонатною сторінкою), ще 12 – будуть підключені найближчим часом.
 
Решта дипустанов продовжать оформлювати та видавати закордонні паспорти зразка 1994 р. (із вклеюванню фотокарткою) до моменту їх підключення до Державної інформаційної системи, що заплановано на кінець року.
 
 
Переглядів: 572 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018