Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:13

Вівторок, 20.03.2018, 07:13

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 12 » На президента та прем'єр-міністра Італії подали в суд
20:38
На президента та прем'єр-міністра Італії подали в суд
 
Державні будівлі Італійської Республіки
Фото сайту: adriauno.it
Адвокат Паола Музу, з Сарденьського міста Кальярі, подала скаргу в республіканську прокуратуру та в суд на керівників держави, включаючи міністрів і парламент за "атентат на Конституцію і знищення суверенітету італійського народу". Цей жест викликав сильний резонанс у суспільстві, хоч самі італійці в душі повністю його підтримують. 2 квітня 2012 року адвокат Паола Музу з Кальярі (Сарденія), звернулась у республіканську прокуратуру зі скаргою на главу держави — Джьорджьо Наполітано, прем'єр-міністра — Маріо Монті та на весь парламент. Злочини, які є перераховані у заяві є дуже значними та вагомими: атентат на державну цілісність, незалежність і єдність італійської держави, підрив суверенності, замах на Конституцію, узурпація політичної влади, атентат на конституційні органи та права громадян, політична змова за згодою.
 
За словами адвоката Музу «з приходом технічного уряду відбулось порушення статті 1 Конституції Італії, в якій говориться, що «суверенітет належить народу».
 
У своїй скарзі адвокат Паола Музу написала наступне: «Суттєвий зміст суверенітету народу полягає і у суверенітеті грошово-кредитної, економічної та фінансової політики [...] Довести власний народ до повного зубожіння, а також його суверенітет – означає позбавити його самого ж суверенітету, оскільки в такий спосіб в народу відібрао правову здатність вирішувати власну долю, відстоювати свою ідентичність та істотність, що властиво і поставило під загрозу саме його існування».
 
Адвокат вважає, що саме Наполітано, Монті та інші державні лиця на яких була подана заява, причетні до "здачі суверенітету італійського народу у сфері грошово-кредитної, економічної та фінансової політики [...], а з ним і фундаментальні речі народного суверенітету, який було здано в руки позадержавних організмів такі як ЄЦБ, ЄСЦБ, Європейська комісія з питань економіки та подібні структури олігархічного складу у яких немає жодної демократичної основи, не кажучи вже про сам народ, без офіційної згоди якого його просто було поставлено перед фактом”.

Ця мужня ініціатива набрала швидкого розголосу та підтримки онлайн. У Facebookу вже з'явилась навіть окрема петиція двох пропагандистських груп, до яких (лише за омтанні 2 дні) вже приєдналось понад 9000 членів, які підтримують адвоката Музу і готові представити ту ж саму скаргу у прокуратури всіх інших міст Італії.
 
Завтра цю ініціативу буде передано громадськими організаціями навіть до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі. А журналісти, як наприклад журналіст Паоло Барнард, крім надання своєї повної підтримки адвокату Паолі Музу уточнив наступне: "Джьорджьо Наполітано, Маріо Монті і Маріо Драґі повинні бути негайно заарештовані і передані правосуддю за державний переворот".
 
Стало також відомо, що прокуратура м. Кальярі вже працює над опрацюванням поданої скарги і планує довести справу до розгляду у компетентних судах.
 
Що ж такі епізоди можуть трапитись лише у демократичних країнах у яких Конституція — це Святе Письмо, а Україні до цього рівня ще дуже далеко, оскільки все правосуддя контролюють верхи, а Конституція — лиш для показу...
 
Переглядів: 373 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018