Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:34

П`ятниця, 23.03.2018, 00:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 11 » На закордоннних дільницях зірвуть вибори "мотивовані" заяви та хаос зі списками
16:56
На закордоннних дільницях зірвуть вибори "мотивовані" заяви та хаос зі списками
 
Чинна влада усвідомлює свої останні дні правління і навмисно впроваджує ускладнення у виборчий процес перешкоджаючи громадянам скористуватись своїм правом вибору. Фактично те що передбачалося - те і відбувається вже сьогодні за 17 днів до виборів. В чому ж проблема? Славнозвісні "мотивовані" заяви про зміну місця голосування громадян України за кордоном, які тепер зобов'язані їх писати оскільки не перебувають на консульському обліці для того, щоб могти проголосувати у день виборів, спричинили неабиякий хаос та замішання, що аж ніяк не сприятиме самим виборцям у день голосування і створюватиме шалені перешкоди та значну трату часу.
 
Голови українських громадських організацій в Італії глибоко схвильовані ситуацією що складається з виборчими списками та процесом виборів до Верховної Ради України за кордоном. Вони вважають, що вибори за кордоном неодмінно будуть заблоковані саме через ці "технічні" проблеми. Зокрема про це заявив сьогодні голова Християнського Товариства Українців в Італії п. Олесь Городецький.
 
"Цими днями дільничні виборчі комісії в Італії отримали списки виборців. Вперше списки виборців складені не в алфавітному порядку за прізвищами, а - за місцем проживання, хаотично і не системно. В одних випадках адреса починається з міста, в інших - з вулиці”, - сказав він.

Городецький зазначив, що навіть сам факт транслітерації іноземних адрес українською мовою є абсолютно не зрозумілим і не потрібним, адже одне і теж іноземне слово можна написати українською в різний спосіб, а "формування списку за "транслітерованими” адресами - це взагалі абсурд”.

"Це неодмінно викличе хаос і непорозуміння в день виборів. Адже щоб знайти себе в списках, виборець змушений буде витратити багато часу, як і член виборчої комісії, а враховуючи, що лише в попередніх списках на римській дільниці є майже 2 тисячі осіб а в міланській 3,5 тис. осіб (мова йде лише про тих, які на сьогоднішній день перебувають на консульському обліці), то можна собі тільки уявити, яка ситуація буде в день виборів біля стенду зі списками і на дільниці в цілому”, - сказав Городецький.

Він також зазначив, що, очевидно, при формуванні списків Центральна виборча комісія керувалася нормою частини 3 статті 39 Закону про вибори, відповідно до якої, виборці включаються до попереднього списку так, щоб відомості про виборців з однаковою адресою житла були розміщені поруч. "Але якщо в Україні це положення ще може мати якесь логічне пояснення, то на закордонних дільницях його застосовувати взагалі не можна, бо поруч опиняються виборці, що живуть на вулиці Гарібальді в Римі і Флоренції, а, для прикладу, виборець з однойменної вулиці з Вітербо може бути взагалі в іншому місці, бо його адреса написана, починаючи з назви міста. Крім того, люди за кордоном часто змінюють адресу через зміну місця праці і тому можуть просто не пам’ятати адреси на час постановки на консульський облік», - сказав голова Християнського товариства українців Італії.

"Тому поки ще є час для того, щоб виправити дану ситуацію, звертаємося до голови ЦВК і до міністра закордонних справ України негайно втрутитися в цю ситуацію і при виготовленні остаточних списків розмістити виборців в алфавітному порядку за прізвищами”, - наголошують голови українських асоціацій в Італії.

Нагадаємо, директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкін заявляла про небезпеку зриву виборів у Києві, а як відомо, всі закордонні виборчі дільниці прикріплені до Києва.
Переглядів: 461 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018