Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:27

П`ятниця, 23.03.2018, 00:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Березень » 31 » Наливайченко: Потрібен Закон, що захищатиме українців, які працюють за кордоном
23:44
Наливайченко: Потрібен Закон, що захищатиме українців, які працюють за кордоном
 
Влада в Україні не має власної міграційної політики, не розуміє і не захищає українців, які працюють за кордоном. Про це заявив народний депутат від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови комітету ВР у закордонних справах Валентин Наливайченко під час круглого столу: «Рух кордонів через людей»: виклики формування української міграційної системи».

«Українські трудові мігранти зазнають подвійної дискримінації. Перше - у країнах перебування, де вони знаходяться у гірших соціально-економічних умовах, і друге – у власній державі, яка не сприяє їм та не захищає їхніх прав», - наголосив Наливайченко. Він переконаний у необхідності ухвалити Закон про зовнішню трудову міграцію, який би допоміг у вирішенні проблем українських мігрантів: «Ми підтримаємо такий закон, але обов’язково передбачимо у ньому реальні інструменти підтримки українців за кордоном».
 
Зокрема, депутат наголосив, що держава повинна фінансувати українські школи, бібліотеки, культурні центри, організації мігрантів. Окремо Наливайченко звернув увагу на необхідності підтримувати українські ЗМІ за кордоном: «Тут немає жодного представника Держтелерадіо. Немає жодного рядка в бюджеті, яким би нинішній уряд виділяв фінансування українським газетам та радіостанціям в інших країнах. Новий закон повинен змінити цю ситуацію».
 
Наливайченко підкреслив, що треба змінювати виборче законодавство, яке позбавило закордонних українців права голосувати на виборах у одномандатних виборчих округах.
 
«Окрім підтримки за кордоном, маємо створити всі умови для повернення трудових мігрантів в Україну, - вважає депутат. Потрібно забезпечити безмитне ввезення майна та зароблених коштів. Передбачити податкові пільги на 3-5 років для започаткування власної справи вже на рідній землі. Врегулювати питання пенсійного забезпечення».
 
«Усе це неможливо зробити без співпраці з громадськістю. Ми організуємо парламентські слухання на цю тему, а також слухання в комітеті ВР у закордонних справах. Закон про зовнішню трудову міграцію пройде якнайширше громадське обговорення», - запевнив Наливайченко.
 
 
 
 
Переглядів: 316 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018