Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:14

Вівторок, 20.03.2018, 07:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 12 » "Наша Україна": Влада знищує україномовний кінопрокат в інтересах "русского мира"
10:01
"Наша Україна": Влада знищує україномовний кінопрокат в інтересах "русского мира"
 
Дії на знищення україномовного прокату свідчать, що нинішнім урядом керують інтереси не України, а «русского мира» і російського бізнесу. Влада почала погром україномовного дублювання фільмів, – заявляє політична партія «Наша Україна».
 
5 квітня 2012 року українські податківці безпідставно вилучили виробничу техніку та паралізували роботу провідної української студії кінодубляжу "Ле Доен", яка забезпечує майже 60% дублювання фільмів українською мовою. 1 лютого 2012 року уряд Азарова кулуарно ухвалив постанову №168, якою дозволив показувати в Україні фільми озвучені чи дубльовані за кордоном.

Ця постанова є прямим лобіюванням інтересів іноземних, в першу чергу російських, прокатників в Україні. На практиці вона приведе веде до повної русифікації національного кінопрокату. Рішення уряду не лише порушує конституційні права українських громадян, але й знищує вітчизняний бізнес у сфері кінодублювання, позбавляє робочих місць та погіршує соціальне становище сотень українських акторів, технічних працівників і їх сімей.
 
З огляду на це «Наша Україна» закликає всі опозиційні сили спільно виступити на захист української кіноіндустрії. Одним з перших рішень демократичної більшості у новому парламенті мають стати зміни до закону «Про кінематографію», які передбачатимуть, що фільми, які демонструються в Україні, мають бути дубльовані виключно у нашій державі.
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 401 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018