Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:23

Понеділок, 23.04.2018, 13:23

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 4 » Національна Cлужба Цивільного Захисту Італії: ось правила поведінки
13:23
Національна Cлужба Цивільного Захисту Італії: ось правила поведінки
 
Італійськa територія є сесмічно небезпечною, а тому бути готовим до землетрусу має неабияке важливе значення. Вчорашній потужний землетрус о 21:20 магнутудою 5.1 балів за школою Ріхтер на глибині 9 км і 200 метрів став ще одним важливим підтвердженням того, що небезпека триває і що поштовхи і надалі продовжуватимуться, а тому слід знати як поводитись у різних ситуаціях. Епіцентр землетрусу був між містами Нòві ді Модена, Сан Поссідоніо та Конкордія. З цієї нагоди пропонуємо вам декілька практичних порад. Безпека громадян залежить насамперед від житлових приміщень в яких вони мешкають. Якщо вони були побудовані за антисесмічними параметрами і технологіями здатними витримати землетрус магнітудою навіть у 6 балів, то в таких приміщеннях вони не постраждають від серйозних пошкоджень і такі будівлі зможуть їх захистити.
 
Де б ви не знаходились в момент землетрусу, є надзвичайно важливо зберігати спокій і виконувати деякі прості правила.
 
У разі землетрусу:
 
ДО ЗЕМЛЕТРУСУ
 
• Постарайтесь отримати інформацію про сесмічну класифікацію муніципалітету, в якому ви проживаєте. Ви повинні знати, які стандарти було застосовано при будівницітві Вашого будинвку. Про це можна запитати у адміністратора вашого кондомінімуму. Він повинен проінформувати вас про заходи, які є передбачені у разі надзвичайної ситуації.
 
• З'ясуйте, де знаходиться основний кран перекриття газу, води та вимикачі світла. Ці установки можуть бути пошкодженими під час землетрусу.
 
• Не допускайте, щоб важкі предмети знаходились на полицях. Добре закріпіть до стіни дуже важкі меблі, тому що при землетрусі вони можуть попадати на вас.
 
• Зберігайте вдома аптечкау, ліхтарик, радіоприймач на батарейках, домашній вогнегасник і переконайтеся в тому, що кожен член сім'ї знає де вони зберігаються.
 
• У школі, ВНЗ чи на роботі слід бути проінформованими про спеціальний резервний план для евакуації та аварійні виходи. Лише дотримуючись цих інструкцій, ви можете значно полегшити роботу рятівників у надзвичайних ситуаціях.
 
 
ПІД ЧАС ЗЕМЛЕТРУСУ
 
• Якщо ви знаходитесь у закритому приміщенні, то постарайтесь негайно стати у двері несучої стіни (бажано в ті, які є товщими) або під балку/брус. Це зможе врятувати вам життя під час обвалів.
 
• Заховайтесь під столом. Небезпечно знаходитись близько до меблів, важких предметів та вікон, які можуть на вас впасти.
 
• Ні в якому разі не наближайтесь до сходової клітки і не використовуйте ліфт. Часто сходи є найслабшою частиною будівлі і при землетрусі обвалюються першими, а ліфт може застрягти і ви не зможете з нього вийти.
 
• Якщо ви знаходитесь у власному авто, то не зупиняйтесь і не стійте біля мостів або на глинних чи піщаних грунтах. Від землетрусу можуть відбутись зсуви або появитись тріщини, а хвилі можуть затягнути вас у воду.
 
• Якщо ви є на вулиці, то тримайтесь далеко на відстані від будівель та ліній електропередач. Вони можуть обвалитися.
 
• Тримайтеся подалі від промислових підприємств та ліній електропередач. Через землетрус можуть виникнути пожежі, або статись нещасні випадки.
 
• Тримайтеся подалі від краю озер та морських пляжів. Землетрус може спровокувати потужні цунамі.
 
• Направляйтесь негайно до зон очікування, які є визначені муніципальним планом у випадках надзвичайних ситуацій. Не наближайтесь до пошкоджених будівель.
 
• Не використовуйте мобільний або стаціонарний телефон чи власне авто. Це необхідно для того, щоб телефонні лінії та автошляхи були вільними для комунікацій, а також щоб рятувальні загони могли швидко і безперешкодно добратись до зон, які потерпіли.
 
 
ПІСЛЯ ЗЕМЛЕТРУСУ
 
• Перевірте чи стан здоров'я людей які є навколо вас є задовільним і чи є особи, які потребують негайної медичної допомоги. Таким чином, ви допоможете тим, хто знаходиться у важкій ситуації і полегшите роботу медперсоналу.
 
• Не намагайтеся перенести людей, які зазнали серйозні тілесні травми. Таким чином ви можете значно погіршити їх стан.
 
• Виходячи з великою обережністю з приміщення, обов'язково будьте взутими. На вулиці можуть знаходитись уламки скла, цегли чи інших матеріалів.
 
• Доберіться до відкритих площадок далеко від будівель і небезпечних структур.
 
Джерело: НСЦЗ
 
Переглядів: 458 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018