Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:16

Неділя, 18.03.2018, 10:16

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 20 » Національній Службі Цивільного Захисту Італії збільшать повноваження
14:40
Національній Службі Цивільного Захисту Італії збільшать повноваження
 
Службові авто НСЦЗ Італії
Як кажуть в народі "поки грім не вдарить — чоловік не перехреститься”. Саме так сталось і з прийнятим Італією законом № 10/2011, який був запропонований екс урядом Берлусконі. Цей закон дещо обмежив повноваження НСЦЗ і його наслідки населення Італії відчуло на собі відразу. Глава НСЦЗ Італії д-р. Франко Габріеллі коментуючи цей закон з огляду на останні події сильних снігових опадів, які практично поставили Італію на коліна, зазначив наступне: «необхідно було щоб Італія погрузла в снігах для того, щоб парламент переосмислив роль і значення нашої структури по відношенню до населення. І якби не численні нарікання та протести громадян, то і сучасний уряд на чолі з Маріо Монті не втрутився б у цю ситуацію”.
 
З цієї причини на засіданні Ради Міністрів Італії, яке відбулось у минулий четвер, було прийнято рішення внести деякі зміни до вищезгаданого закону. Мета цього рішення, як зазначив прем'єр-міністр Італії Маріо Монті, полягає в "підвищенні ефективності діяльності НСЦЗ для оперативних втручань у надзвичайних ситуаціях через більш ефективну координацію дій по всій території країни і можливості самостійного прийняття рішень цією структурою у тих чи інших надзвичайних ситуаціях”.
 
Окрім цього з вищезгаданого закону будуть видалені декілька норм, які вніс колись екс-міністр економіки та фінансів Джуліо Тремонті, які передбачали обмеження витрат департаментом НСЦЗ Італії, у випадках надзвичайних ситуацій та стихійних лих або трагедій. Ці норми (на даний час) в разі надзвичайної ситуації, вимагають дозволу від Міністерства Економіки та Фінансів та превентивного контролю з боку Рахункової Палати Італії і в такий спосіб перешкоджають НСЦЗ мати до диспозиції всі необхідні кошти щоб діяти адекватно у будь-яких ситуаціях, або у випадках стихійних лих.
 
Під прицілом також опинилась і інша стаття закону, яку надзвичайно сильно оскаржили регіони. У відповідності до цієї статті в разі проголошення надзвичайного стану, автоматично збільшуються податки і акцизні збори на паливо. "Ніхто не хоче щоб НСЦЗ повернулась до тих древніх часів, коли вона займалась виключно проведенням спортивних заходів, але яка б мала всі необхідні середники для того, щоб могти адекватно діяти у різних надзвичайних ситуаціях в режимі реального часу", - сказав голова Конференції регіонів та президент Реґіону Емілія-Романья д-р. Васко Еррані.
 
Після докладу стану справ міністром ВС Італії Анною Марією Канчельєрі в парламенті, дану ініціативу підтримали і самі партії. «НСЦЗ Італії славиться своєю професійністю в цілому світі, а тому необхідно, щоб вона могла вільно здійснювати свою діяльність" - сказав Маріо Валдуччі член партії Народ Свободи, а партія Італія Цінностей закликала колег негайно скасувати цей шкідливий для НСЦЗ закон.
 
Переглядів: 405 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018