Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:49

Вівторок, 20.02.2018, 04:49

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 9 » Нескасовані скасовані (скандальні закони 16 січня продовжують діяти)
10:15
Нескасовані скасовані (скандальні закони 16 січня продовжують діяти)
 

Віктор Пензеник
Жодна норма зі скандальних законів від 16 січня 2014 року  не скасована і продовжує діяти. У цьому можна легко переконатися, відкривши базу законодавства Верховної Ради України.
 
Там і надалі містяться норми щодо екстремізму чи наклепу. І надалі заборонено їздити без дозволу колонами авто. Не отримавши статусу іноземного агента, не можна займатися гуманітарною допомогою, якщо вона надійшла з-за кордону. Будьте обережними, коли виходите на вулицю, бо вашу ходу разом з іншими громадянами можна трактувати як спробу блокування приміщень державної влади.

Єдине, що змінилося після так званого «скасування» 28 січня 2014 року - до норм законів додана примітка про те, що скандальні норми з’явилися згідно із законом, прийнятим 16 січня 2014 року, а сам закон, яким вони вводилися, скасований 28 січня. Наголошую: скасовано закон, яким введена нова норма, а  не сама норма, яка продовжує діяти.

Для того, щоб у тексті закону додати нову норму чи змінити чинну всі зміни до законів готуються і приймаються у вигляді простих «команд» - норму таку-то замінити на іншу. Схвалений подібним чином закон є підставою вилучити з закону одну норму і замінити її на іншу. І саме в такій формі скандальні закони 16 січня приймалися. І саме в такій формі у Верховній Раді України зареєстровані тисячі законопроектів, що стосуються змін до вже чинних законів.

Закон від 28 січня 2014 року був підготовлений чомусь в іншій формі. Він скасував закон, що ввів у дію скандальні норми, але не скасував самі норми. Інакше кажучи, не була проголосована «команда» - вилучити норми, введені законом від 16 січня, та відновити норми, що діяли станом на 16.01.2014 р. А без такої «команди» відновлення старих норм у тексті закону не відбудеться.

Я привертав увагу на цю проблему 28 січня, перед голосуванням так званого «скасування» законів 16 січня. Але зрозуміти та  відреагувати на цю проблему не захотіли.

Не хочу судити про причини подання та розгляду саме проголосованого варіанту «рішення», хоча мають право на існування різні судження. Головне зараз – домогтися реального відновлення норм законів, що діяли станом на 16 січня 2014 року. З цією метою підготовлено відповідний проект закону у вигляді чітких «команд» - які норми вилучити, які відновити. Найближчі засідання парламенту покажуть, чи є реальне бажання врегулювати проблему.

Переглядів: 237 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018