Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:16

Вівторок, 20.03.2018, 07:16

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 29 » Неупереджений погляд або ложка дьогтю в бочці меду
00:01
Неупереджений погляд або ложка дьогтю в бочці меду
 
Дані ЦВК 29/10/2012 18:30
Фото: tvi.ua
Сьогодні відбулися вибори до Верховної Ради 2012. Довгожданні вибори... Вибори, які плекають надії на зміни на краще. Судячи з оцінок вітчизняних та міжнародних експертів передвиборча кампанія до цих виборів, була найбруднішою від кампанії виборів президента 2004 року. Оцінка дана справедлива. І зновуж таки. Аналізуючи публікації в ЗМІ, дані незалежних інституцій - партія влади робила все, щоб не втратити свій вплив на суспільство, робила все для того щоб втриматися біля "корита". Де б вона продовжувала збільшувати власний добробут та достаток. Забуваючи при цьому, що вони є слугами народу - а не навпаки... 

Беручи до уваги, що вибори проводилися не тільки в самій Україні, а й за її межами - хочеться навести приклад з виборчої дільниці в Мілані. Як не дивно, але після приходу на виборчу дільницю в Мілані, перше враження склалося позитивне. Все організовано було на належному рівні.
 
Члени виборчої комісії, спостерігачі вправно виконували свої обов"язки. Напруження не відчувалося. Для участі в виборах на даній дільниці було зареєстровано чотири тисячі чоловік. Це ті люди, які встигли вчасно подати заяву на участь у виборах. Але станом на 21 год. проголосувало приблизно чотириста п"ятдесять чоловік. Це означає, що проголосувало приблизно десять процентів від загальної кількості зареєстрованих. Про що це говорить?
 
А це говорить про пасивність певної категорії заробітчан, та про те що люди змучилися від політики та політиканів. І розневірилися... Забуваючи при цьому, що не прийшовши на вибори, та не скориставшись своїм конституційним правом вони ще раз збільшили шанс діючій владі знущатися над народом України. Владі "піаністів", "щирих українців".
 
А зараз про наболіле. Відвідавши виборчу дільницю в МІлані, мав змогу спостерігати за дією закону,прийнятого влітку цього року "піаністами". Який забороняє громадянам України реєстрацію та допуск до голосування на виборчих дільницях в день виборів. Закон, який вони прийняли на догоду собі, не зважаючи на права громадян, та в надії таким шляхом хоч з малою, але перевагою пройти в новий парламент. Перше що вразило на дільнці - українська заробітчанка літнього віку, яка зі слізьми на очах просила її допустити до голосування. Вона отримала відмову, яка була змотивована тим що будучи зареєстрованою в списках виборців ця жінка від перживань просто забула свій паспорт вдома (де вона живе та працює). Приємно було споглядати, як до консульства організованою групою приблизно з десяти чоловік з українським прапорцем, вбрані у вишиванки ішли наші земляки. З піднятим настроєм та бажанням використати своє конституційне право - проголосувати. Але не приємно було бачити, як через деякий час ця група вийшла з дверей консульства в Мілані розчарованою. Наші земляки були обурені до глибини душі. Вони висловлювали своє незадоволення, розпач. Тому, що цю групу наших земляків також не було допущено до участі в голосуванні. І знову "дякуючи" нововведенню "піаністів" - закону,який забороняє реєстрацію та право голосу в день виборів. Не варто описувати суперечку цієї групи наших земляків та представника виборчої комісії, який "щиро" доводив дієвість та правильність нового закону. І таких людей, які були позбавлені свого конституційного права за час нашої присутності набралося до п"ятнадцяти чоловік, а за цілий день могло бути більше.
 
Як підсумок хочеться сказати, що наведені неприємні приклади відбулися тільки дякуючи діючій владі та представництвам за кордоном. Якби влада та представництво в Італії були зацікавлені в проведенні чесних та якісних виборів - вони б у співпраці з італійською владою на місцях все зробили для своєчасного оповіщення своїх земляків.Через ЗМІ,через телебачення про зміни в виборчому законодавстві.
 
Вони забувають, що більша частина наших земляків не має комп"ютерів, або не вміє ним користуватися. Ті хто працюють в сім"ях не мають можливості дивитися українське телебачення, читати українські газети. Ба навіть не мають часу на особисте життя, щоденно працюючи в не простих умовах.
 
P.S. Спостерігаючи сльози на очах у людей, які не змогли проголосувати - напрошується висновок, що люди не байдужі до свого майбутнього.І що вони вже змучилися від "покращення життя сьогодні", які нам зробила діюча партія влади. І що вони готові діяти...
Переглядів: 513 | Додав: Правознавець | Теги: конституційне право, вибори, виборча дільниця, партія влади, піаністи
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018