Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:26

Субота, 17.03.2018, 05:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 13 » Обрано нового президента товариства українців-католиків «Свята Софія»
12:56
Обрано нового президента товариства українців-католиків «Свята Софія»


о. Марко Семеген
новообраний президент товариства

Фото сайту: ugcc.org.ua

 9 січня 2014 року кардинал Агостіно Валліні, вікарій Римської єпархії, потвердив о. Марка Ярослава Семегена президентом Товариства українців-католиків «Свята Софія», що має свій головний осідок у Римі при Українському Католицькому Університеті. Саме ж обрання нового президента відбулося в листопаді минулого року на загальних надзвичайних зборах, які очолював Блаженніший Святослав (Шевчук). Важливо знати, що товариство українців-католиків «Свята Софія» було засноване Патріархом Йосифом Сліпим одразу після його повернення із сибірського заслання. У 1972 році Товариство здобуло юридичний статус перед італійською державою. Його основним завданням є збереження спадщини Патріарха Йосифа, втілення в життя його ідей та задумів, підтримання різних проектів УГКЦ. Окрім цього, Товариство опікується студентами з України, які навчаються в університетах Рима. Досі президентом Товариства був о. Іван Дацько, директор Інституту святого Климента Папи у Римі.


Додамо, що о. Марко Ярослав Семеген є випускником Тернопільської вищої духовної семінарії. Після закінчення семінарії здобув ступінь ліценціата в Папському орієнтальному інституті в галузі літургійних наук та є докторантом цього ж вишу. У 2009 році його було призначено віце-парохом української парафії Святих Сергія та Вакха в Римі, а в 2011 році - пасторальним координатором для українців греко-католиків в Італії.
 

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

Колектив ІПП в Італії скадає з цього приводу о. Маркові свої найщиріші вітання та побажання.
Переглядів: 252 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018