Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:04

Субота, 21.04.2018, 23:04

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 25 » ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА ТА ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ, ВВ МВС ТА ЗС УКРАЇНИ
16:23
ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА ТА ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ, ВВ МВС ТА ЗС УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО
КОМАНДУВАЧА ВНУТРІШНІМИ ВІЙСЬКАМИ МВС УКРАЇНИ
ТА НАЧАЛЬНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ЗСУ
ВІД ГОЛІВ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В ІТАЛІЇ


Першому заступнику Міністра оборони України

Олійнику Олександру Миколайовичу,

Начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних Сил України

генерал-полковнику Замані Володимиру Михайловичу,

Командувачу Внутрішніми військами МВС України - начальнику Головного управління Внутрішніх військ генерал-лейтенанту Шуляку Станіславу Миколайовичу,

Начальнику управління Центрального територіального командування Внутрішніх військ МВС України - генерал-майору Рачок Олександру Степановичу,

Начальнику управління Східного територіального командування Внутрішніх військ МВС України — генерал-майору Ганущаку Віктору Івановичу,

Начальнику управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України - генерал-майору Плакуті Ігору Вікторовичу,

Начальнику управління Північного територіального командування Внутрішніх військМВС України — генерал-майору Миколенко Миколі Олексійовичу,

Начальнику управління Західного територіального командування Внутрішніх військ МВС України - генерал-майору Аллерову Юрію Володимировичу,

Начальнику управління Кримського територіального командування Внутрішніх військ МВС України - генерал-майору Балану Миколі Івановичу,

Начальнику академії Внутрішніх військ МВС України - генерал-лейтенанту

Полтораку Степану Тимофійовичу


22 січня 2014 року після подій, що мали місце в столиці нашої Батьківщини Києві та після обговорення ситуації, яка склалася, керівниками українських громадських організацій та представниками Міжнародного Центру з питань впроваджень програм ЮНЕСКО в Італії, було прийнято офіційне звернення для вираження чіткої підтримки нашим землякам в Україні, які на протязі двох місяців вдень та вночі виборюють право жити в демократичній країні, для привернення уваги керівників ВВ МВС України та Збройних Сил України до небезпечної ситуації, яка склалася виключно з виразного нехтування чинною владою України волевиявлення українського народу та для заклику всіх громадян України до абсолютної громадянської непокори президентові та уряду України.


З огляду на протиправні дії влади по відношенню до мирних демонстрантів у Києві, яка через органи міліції всіляко старається втримати владу у своїх руках, навіть виразно порушуючи Конституцію України та Міжнародні Конвенції, виконання яких є обов'язковим і для України, ми ще раз офіційно декларуємо президентові України Януковичу Вікторові Федоровичу та главі уряду України Азарову Миколі Яновичу нашу недовіру та закликаємо всіх громадян України, незалежно від їх соціального, політичного чи військового статусу, а також регіону проживання до абсолютної громадянської непокори президентові та уряду України, оскільки влада, яка довела країну до війни — більше не влада і тому вона повинна негайно піти геть!


Ці пекельні дні і ночі, які вже тривають протягом двох місяців, а також героїчний спротив демонстрантів, які боряться виключно за збереження суверенітету, незалежності України як європейської держави у складі країн-членів ЄС і її цілісності, сьогодні як ніколи повинні стати більш ніж вагомими аргументами для роздумів командувачів органів міліції та Збройних Сил України. Продовжувати виконувати злочинні накази влади означає Господнім Заповідям та моралі, порушувати закон, суперечити власному здоровому глузду, власній гідності, власному сумлінню, а також і урочистій присязі, яку Ви складали НАРОДУ УКРАЇНИ і нікому іншому!


Окрім командувачів органів міліції та Збройних Сил України ми звертаємось і до рядових, сержантів, молодших офіцерів, які вже декілька тижнів є заручниками злочинної політики влади.


Побратими, Ви, які носите погони української міліції чи українського війська, присягаючи на вірність народу України, ви присягли саме народові, а не Януковичу чи Азарову. Звертаємось до Вас: не вірте різному роду брехні, яка поширюється у ваших казармах. Нам відомо, що з вами відносяться як з тваринами, вас повністю відрізали від інформації, у вас забрали навіть ваші мобільні телефони! Чому? А все це заради лише однієї цілі — зробити вас зброєю у руках кровопролитної влади, яка не зупиниться ні на чому, заради збереження свого положення, а не служіння людям та вашими руками знищуватиме всіх нас українців.

На всіх Майданах України є і ваші брати, сестри, батьки, матері, дідусі та бабусі, а також рідні чи близькі, або просто друзі. Ні, наші слова це не психологічний тиск. Європейська Україна чекає саме на вас на Майдані у наших рядах - рядах мирних демонстрантів, адже і ви є синами чи онуками тих, які на ньому стоять і як і ми так і Ви теж прагнете змін та справжньої якості життя у нашій державі. Україна - тут на Майдані, тож приєднуйтесь, заради кращого майбутнього нашої європейської України, а не злочинної влади!


Сьогодні серед борців за майбутнє, а не за минуле України, які вже стоять на Майдані у Києві є СОТНІ працівників органів внутрішніх справ. Велика кількість генералів органів внутрішніх справ у відставці тут. Вони вже не носять форми і не мають привілеїв, але стоять пліч-о-пліч заради стабільності та добра України і дивляться вам у ваші обличчя. Зверніть увагу, що лиця цих аморальних правлячих істот, яких Ви є заручниками, вже не влазять навіть у екран телевізора, гроші з державних валютних фондів покидають Україну через офшори і осідають на рахунках далеко поза її межами, що саме і впливає на наші та Ваші убогі зарплати. Ви цілими добами не спите і мерзнете на холоді, а вони в той час сміються з вас і шикують у затишних теплих віллах перед каміном з келихом доброго ЄВРОПЕЙСЬКОГО червоного чи білого вина. Тому, щоб так і жили надалі, вони кидають Вас на Нас, так само пограбованих, як і Ви людей, колишніх міліціонерів, афганців, тощо.


Тому сьогодні, кожен з Вас, який носить погони на плечах, кожен, у чиїх грудях б'ється серце Людини та патріота, яке ще не забите грішми, має пам'ятати: Україна - тут, напроти Вас. Ми не боремось проти Вас, хоч Ви і самі це добре знаєте, а виключно проти знахабнілої, злочинної влади, яка і Вас має за непотріб. Сьогодні кожен міліціонер України, солдат чи офіцер ЗС України повинен усвідомити лиш одне - Янукович і Азаров стоять на межі продажу України Митному союзу, а отже Росії, яка колись кидатиме вас у ті гарячі точки куди НІКОЛИ не відішле своїх громадян так як це було за часів СРСР! Невже, відстоюючи бандитів ви дозволите їм уможливити їх план?!


З огляду на це ми просимо кожного міліціонера, солдата та офіцера МВС, Міністерства оборони України та Збройних Сил України, а також рятівників ДСНС України прийняти відповідальне для себе самостійне рішення: з ким я? З Україною чи з бандою?


Людина честі, яка склала присягу на вірність народу України не буде служити та виконувати накази кримінального угрупування під назвою Партія регіонів на чолі з колишнім засудженим Януковичем. Якщо ви не зупинитесь і надалі продовжуватимеме виконувати злочинні накази ваших командирів, то знайте що і Ви є причетними до вбивства ваших невинних земляків і їх кров буде на Вас і Ваших дітях.

Пам'ятайте, що виконуючи ЗЛОЧИННІ НАКАЗИ ВЛАДИ ви теж стаєте співучасниками злочину, адже порушуєте ОСНОВНИЙ ЗАКОН ПРЯМОЇ ДІЇ — КОНСТИТУЦІЮ, яка гарантує права та свободи мирним громадянам України, а не лжезакони прийняті 16 січня руками і ногами регіоналів та комуністів.

Стаття 60 Конституції України Вам дає право не виконувати ці накази і не надавати їх підлеглим! Ваші дії за наказом з гори можуть привести до загострення протистояння в суспільстві та перекреслити всі старання та досягнення, які були здобуті Вашими попередниками, які сьогодні є на Майдані.

Шановні генерали, віддаючи або виконуючи злочинні накази влади Ви відповідаєте не тільки перед народом України, але перш за все перед Богом!


Всі ми громадяни України вже добряче нагодовані пустими обіцянками і «пакращеннями» влади, а отже всі ми громадяни України негайно потребуємо якісних змін. Звичайно, що вони не настануть вже завтра, але ми НАРЕШТІ розпочнемо цей шлях.


Ми є на Євромайданах в цілому світі, БО ПРАГНЕМО МАТИ ЄВРОПЕЙСЬКУ ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ, У ЯКІЙ ІСНУЮТЬ СОЦІАЛЬНІ І ПРАВОВІ ГАРАНТІЇ, У ЯКІЙ ПРЕЗИДЕНТ І УРЯД СЛУЖАТЬ НАРОДУ І ПРАЦЮЮТЬ ЗАДЛЯ ЙОГО ДОБРА, А НЕ РОЗКРАДАЮТЬ ДЕРЖАВУ, У ЯКІЙ ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА Є РЕАЛІЄЮ, А НЕ ТЕОРІЄЮ, У ЯКІЙ МЕДИЦИНА Є ЯКІСНОЮ І ЗАГАЛЬНОДОСТУПНОЮ, У ЯКІЙ ФІСКАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ЗЛОЧИНЦЯМИ, А НЕ ЗА ПРОСТИМИ ЛЮДЬМИ, У ЯКІЙ ДЕМОКРАТІЯ ВКАЗУЄ НА СВОЄ ЗНАЧЕННЯ - НАРОДОВЛАДДЯ, У ЯКІЙ ЮСТИЦІЯ Є НЕЗАЛЕЖНОЮ ВІД ВЛАДИ, А ПОЛІЦІЯ (НА ВІДМІНУ ВІД СУЧАСНОЇ МІЛІЦІЇ) - ЦЕ ЗАХИСНИКИ І РЯТІВНИКИ! МИ ПРАГНЕМО КРАЇНИ ДЕ АМОРАЛЬНІСТЬ НЕ БУДЕ УСПІШНОЮ ТАК САМО ЯК І ЗАПРОДАНІСТЬ. ОСЬ ЗА ЩО МИ БОРЕМОСЬ...НЕВЖЕ ЦЕ ВАС НЕ ЦІКАВИТЬ?


Анатолій ОСТАЩУКпрезидент української правозахисної організації в Італії «Свобода та Справедливість (Італія)

Любов БОРЩ – голова благодійної організації «Вікторія» (Італія)

Андрій ГРИЦЕВИЧасесор правозахисту Міжнародного Центру з питань впроваджень програм ЮНЕСКО в Італії

Ігор ПАРХУЦЬвіце-президент ГО «Відродження України» (Італія)

Аріанна КАЛИМОН — президент української благодійної соціально-культурної асоціації «Новий Світ» (Італія)

Василь ПОЛИВАНЮК — президент української асоціації «Товариство українців в Італії» та педагогічний колектив української суботньої школи ім. Т.Г. Шевченка.


23 січня 2014 року, Італія

Переглядів: 442 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018