Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:18

Четвер, 22.03.2018, 22:18

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 25 » Офіційна заява голів українських асоціацій в Італії до уряду та президента України
09:54
Офіційна заява голів українських асоціацій в Італії до уряду та президента України


THE RАPRESENTATIVE OFFICE OF THE INTERNATIONAL
CENTER for UNESCO PROGRAMS PROMOTING IN ITALY
RAPPRESENTANZA DEL CENTRO INTERNAZIONALE
PER L`ATTUAZIONE DEI PROGRAMMI DELL'UNESCO IN ITALIA
Офіційне представництво міжнародного центру
з питань
впроваджень програм ЮНЕСКО в Італії
_____________________________________________


ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

006/13 ОЗ

22 листопада 2013

Президенту України

Януковичу Віктору Федоровичу
Україна м. Київ, вул. Банкова, 11

Прем'єр-міністру України

Азарову Миколі Яновичу
Україна м. Київ вул. Грушевського, 12/2

Міністру Закордонних Справ України

Кожарі Леоніду Олександровичу
Україна м.Київ Михайлівська площа, 1

Копія: Надзвичайному і Повноваженому

Послу України в Італійській Республіці
Перелигіну Євгенові Юрійовичу
Via Guido d'Arezzo, 9, Roma (Italia)


Офіціна заява від керівників українських громадських асоціацій та профспілкових організацій в Італії з причини протесту щодо призупинення процесу підготовки до укладення Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного Союзу.

У Загальній Декларації Прав Людини зазначено, що однією з цілей її проголошення є завдання, до виконання якого повинні прагнути всі народи і всі держави з тим, щоб кожна людина і кожний орган суспільства прагнули сприяти поважанню цих прав і свобод і забезпеченню, шляхом національних і міжнародних прогресивних заходів, загального і ефективного визнання і здійснення їх. В кожній цивілізованій державі повинні бути створенні такі соціальні та політичні умови, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення.

Вчора уряд України на чолі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим скоїли атентат проти суверенності України через офіційне призупинення процесу підготовки до укладення Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу. Рішення владних структур України призупинити підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною напередодні Третього саміту Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 р. та активізувати їхній діалог з Росією та іншими країнами Митного союзу серйозно підриває національні інтереси України та загрожує відновленням Радянського Союзу. Уряд і прем'єр-міністр України Микола Азаров виразно порушили закон України про «Засади внутрішньої і зовнішньої політики України» та євроінтеграційні прагнення українського народу чим саме і перевищили свої службові повноваження.

На наш погляд така дія є неприпустимою, оскільки ставить під реальну загрозу не лише сам суверенітет України, але і її існування як незалежної демократичної держави. Якщо протягом 22 років Україна сповзала в прірву, то сьогодні без підписання Угоди про асоціацію з ЄС Україна вже двома ногами знаходиться в цій прірві.

Ми громадяни України самотужки і з власної мотивації та правосвідомості вийшли вчора на вулиці та площі міст як в Україні так і за кордоном, щоб захистити демократію в Україні, а отже і наші євроінтеграційні прагнення.

Ми громадяни України прагнемо справжньої євроінтеграції України, яка включає в себе соціальну та правову справедливість, волю, демократію, гідність людини. Ми переконані, що цей процес посприяє зродженню в Україні соціальних та правових гарантій, розвитку якісної освіти, культури, медичного обслуговування, незалежної юстиції, якісних та професійних працівників органів правопорядку мабутньої поліції, Служби Безпеки України та інших державних органів.

Тому звертаємось до президента України Віктора Януковича як гаранта Конституції та прем'єр-міністра України Миколи Азарова негайно відкликати своє вчорашнє розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладення Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією і іншими країнами Митного союзу та негайно відновити з ЄС євроінтеграційний діалог шляхом підписання Угоди про асоціацію з ЄС вже на Третьому саміті Східного партнерства у Вільнюсі, що відбудеться 28-29 листопада 2013 року. Підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною підтвердить євроінтеграційний вибір народу України, який Ви преставляєте у світі та забезпечить насамперед потужний стимул до демократії і соціального прогресу, доступ українського народу до найбільшої в світі економіки та до європейських економічних і соціальних програм, підтримку в енергетичному секторі для його модернізації та прискорення реформ у сфері юстиції, органів правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я і особливо у соціально-правовій сфері.

Якщо нашу заяву буде проігноровано, ми вдамося до дієвих правових дій шляхом залучення до цієї справи міжнародних організмів та інституцій.


Заяву підписали:

Президент міжнародного центру з питань впроваджень програм ЮНЕСКО в Італії та голова ВГО ЗТР «Солідарність» в Італії Людмила Харченко

Асесор правозахисту міжнародного центру з питань впроваджень програм ЮНЕСКО в Італії ліц. Андрій Грицевич


Президент української правозахисної громадської організації в Італії «Свобода та Справедливість» Анатолій Остащук

Голова профспілкової організації іноземних працівників в Італії «Юстиція» Ігор Пархуць

Президент української благодійної організації «Вікторія» в Італії Любов Борщ

Президент української асоціації «Товариство українців в Італії» та педагогічний колектив української суботньої школи ім. Т.Г. Шевченка у м. Реджьо Емілія Василь Поливанюк

Президент асоціації «Україна Плюс» в Італії у м. Местре (Венеція) Тамара Позднякова

Президент української благодійної соціально-культурної асоціації «Новий Світ» Аріанна Калимон
Переглядів: 354 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018