Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:35

Четвер, 19.04.2018, 15:35

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 23 » ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ІТАЛІЇ
09:04
ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ІТАЛІЇ
 
Дорогі земляки в далекій чужині, вельмишановні гості,
друзі та користувачі нашого порталу в Україні та світі
 
парламентські вибори, які відбудуться наступної неділі 28 жовтня 2012 року на відміну від всіх попередніх виборів є надзвичайно важливими, адже саме вони стануть преамбулою реальних змін та реформ в Україні. На політичній арені сьогодні з'явились зацікавлені в змінах потужні команди опору диктатурі, які в імені громадян готові боротись за знищення кріпацько-насильницького ладу, який провладне мафіозне угруповання вже на протязі 2 років сміливо впроваджує в Україні. Сьогодні, вони готові боротись за зміни, щоб здолати катастрофічну ситуацію України у якій вона опинилась також в наслідок нищівної українофобної політики чинного режиму. Опозиційні сили готові повернути остаточно Україну до кола вільних демократичних країн, у могутню європейську родину якою є ЄС до якої ми українці належимо історично і територіально.

Ці вибори будуть надзвичайно непростими, але вони повинні стати тими виборами, які започаткують і посилять відповідальність політиків перед нами виборцями, які неодмінно дадуть їм серйозний сигнал про те, що українське суспільство є європейським, а отже свідомим і дієвим!
 
Ми виборці, втомились від брехливих обіцянок, бездіяльності, агресивності, підкилимних інтриг і некомпетентності старого пост-радянського політикуму, а тому вимагаємо зродження нової, щирої і ефективної політики. Ми бажаємо щоб ті, які декларують себе демократами і європейцями справді ними були і врешті-решт залишили осторонь власні амбіції та об’єднались заради УКРАЇНИ та її НАРОДУ в одну непоборну силу задля захисту наших інтересів і не задля показухи вигукуючи на пощах «владу геть!», а щоб змінили цю надзвичайно важку соціально-політичну ситуацію, яка триває в нас вдома в Україні вже впродовж довгих 21 років.

Окрім цього ми громадяни України, які працюємо за кордоном, прагнемо щоб український демократичний політикум в Україні, який сповідує європейські цінності врешті-решт почув нас і почав розв'язувати наші проблеми. Ми українські заробітчани є основними інвесторами нашої держави, а тому просимо законодавчої допомоги та захисту, адже це передбачено ст. 25 Конституції України: «...Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами»! Ненормально, коли в консульстві, яке обслуговує 300 осіб на день, працює лиш 3 особи. При поверненні з-за кордону працівники паспортного контролю підривають паспорти, якщо в них не вкладена мінімальна "подарункова синя карта - 20 євро". Труни з померлими українцями і досі відправляють, як мішок картоплі, на вагу. За перевезення тіла з Італії в Україну українські компанії беруть за кілограм 11 євро, а іноземні — 6. Коли українець помирає в Італії, а вдома лишаються батьки й діти, то транспортування лягає на їхні плечі. Сьогодні така послуга коштує українській родині 4.000 євро!

Тому від нового скликання ми чекаємо конкретних відповідей на щоденні проблематики та нової якості політики, яка реалізовуватиметься на ділах, а не лише на словах, адже діла важливіші за слова і такі дії повинні бути спрямовані на добробут громадян, які їх обрали!
 
Цього року в Україні повинна зародитись справжня політична європейська еліта з цивілізованими європейськими принципами, а тому щоб це сталось - повинні докласти зусиль саме ми - виборці! Памятаймо, що саме від нас та нашої позиції залежить наше майбутнє і ніхто крім нас, громадян-виборців, не зробить нам його кращим!

На закінчення нагадуємо, що у місяці лютому МЗС України заявляло про свій намір докласти максимум зусиль для сприяння голосуванню українців на закордонних дільницях під час парламентських виборів та що сприятиме роботі міжнародних спостерігачів. Наша команда порталу вестиме чіткий контроль за подіями як в Італії так і в Україні. ПРИЙДІМО І ПРОСОЛОСУЙМО ЗА ЗМІНИ ТА РЕФОРМИ!
 
Команда ІПП в Італії
 

Переглядів: 413 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018