Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:14

Вівторок, 20.03.2018, 07:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Червень » 19 » Охороняти місто від лісових пожеж будуть 4 волонтерські асоціації НСЦЗ Італії
14:12
Охороняти місто від лісових пожеж будуть 4 волонтерські асоціації НСЦЗ Італії

Цього року сицилійське місто Пьяцца Армеріна, що знаходиться у провінції Енна, матиме аж 4 рятівні команди пожежників-волонтерів цивільного захисту (120 осіб), що здійснюватимуть нагляд за лісовою територією і займатимуться запобіганням та гасінням евентуальних лісових пожеж. Ось назви цих волонтерських асоціацій: «Armerina Emergenza», «Garibaldini a Cavallo», «Plutia Emergenza» та «Sicilia Soccorso». Діяльність волонтерських асоціацій ЦЗ здійснюватиметься на основі угоди, яку президенти цих асоціацій уклали напередодні з мером міста. Хоч мова йде про волонтерів, проте слід розуміти, що це не аматори, а високопрофесійні та кваліфіковані волонтери, а волонтерські асоціації цивільного захисту, до яких вони належать, входять до Національної Служби Цивільного Захисту (НСЦЗ) Італії. Вчасний інтервент та професіоналізм волонтерів вже неодноразово дозволив врятувати тисячі квадратних кілометрів лісів Італії, життя людей та звірят. Окрім того, ліси є надзвичайно цінними, адже вони є необхідними не лише для очищення повітря, але і для запобігання грунтової ерозії та зсувам землі.

Членами цих та багатьох інших волонтерських асоціацій цивільного захисту, які є експертами у питаннях лісових пожеж, є не лише колишні пожежники, але і ті, яким подобається пожежна справа. До речі, професійна діяльність волонтерів цивільного захисту у країнах ЄС та західного світу, вже неодноразово засвідчила, що рятівники — це не лише пожежники, але й професійні, спеціалізовані волонтери цивільного захисту у будь-якій сфері. Сьогодні серед волонтерських асоціацій ЦЗ Італії є асоціації водолазів, зв'язківців-радіоаматорів, кінологів, природоохоронців, геологів, парашутистів, лісових пожежників, рятівників на воді, електромеханіків, парамедиків, фармацевтів, офіцерів та поліцейських в запасі, тощо. Створюються такі асоціації виключно фахівцями в тій чи іншій сфері і постійно зайються вишколом новачків, які до них зголошуються.

До основних завдань пожежників-волонтерів цивільного захисту міста Пьяцца Армеріна входитиме: наглядова діяльність (моніторинг території з вершин гір (т. зв. постові) та її патрулювання з залученням спеціальних службових автомобілів з антипожежним обладнанням), запобіжні заходи (контроль території, повідомлення та евентуальна евакуація населення), звітність (періодичний доклад про стан справ Центральному Оперативному Відділу Обласного Управління Національної Служби Цивільного Захисту Італії на острові Сицилія) та гасіння пожеж (рятівний захід).

Варто знати, що місто Пьяцца Армеріна є одним наймальовничіших міст Сицилії і розсташоване в одній з найбільших лісових зон острова.

Залишається сподіватись, що колись і в нашій європейській Україні, окрім пожежників, існуватиме повноцінний професійний волонтаріат цивільного захисту у різних сферах, а також і міністерство цивільного захисту (МЦЗ) України, які замінять суррогат, яким по сьогоднішній день є МНС та її ДСНС, які будуть абсолютно аполітичними структурами і тому віддано служитимуть своєму народові та державі.

Відеоматеріали про діяльність волонтерів НСЦЗ Італії під час лісової пожежі та тренування волонтерів. Власник відеоматеріалів: Асоціація волонтерів ЦЗ Parco Ticino (AIB Parco Ticino Antincendio Corpo Volontari):

Переглядів: 320 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018