Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:34

П`ятниця, 23.03.2018, 00:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 8 » OMNIA Vatican & Rome: нова унікальна пропозиція для туристів та прочан
13:54
OMNIA Vatican & Rome: нова унікальна пропозиція для туристів та прочан
 
Логотип проекту
Фото omniavaticanrome.org
Ватикан і Рим OMNIA - це є ініціатива, яка народилася зі спільного проекту Opera Romana Pellegrinaggi (центр з питань паломництва, яким займається Вікаріат м. Риму - орган Апостольського Престолу на чолі з кардиналом-вікарієм Святішого Отця) та владою м. Риму, який був розроблений у співпраці з Zètema (культурний проект) та підприємством громадського транспорту м. Риму - Atac. Даний проект - це високоякісна пропозиція, яка має на меті привернути увагу мешканців та гостей міста до пізнання і розуміння духовних скарбів, мистецтва та історії Вічного Міста та Ватикану. 
 
Насправді цей проект - це унікальний розв'язок усіх проблемних питань з якими прочани або/та гості міста часто зіштовхувались під час свого перебування у Римі та при відвідуванні Ватикану і який має у собі широкоу мережу послуг: преференційний вхід до великих релігійних і культурних пам'яток, полегшений доступ до користування міським транспортом, маршрути по язичницькому та християнському Римі на борту бездашних автобусів (так званих Open Bus) за допомогою інноваційних мультимедійних засобів, змога отримати доступну інформацію та всю необхідну допомогу як по Римі так і по Ватикані.
 
Кожна одна ініціатива, яка є включена в проект Ватикан і Рим OMNIA - покликана забезпечити та полегшити туристам або/та прочанам можливість відвідування всіх культурних та релігійних місць, а також їх безпеку під час їхнього перебування у Вічному Місті, розкрити перед ними всі релігійні та культурні цінності та заходи, дати можливість пізнати унікальну модель на якій це місто постало: його історичне коріння та його християнську ідентичність.
 
Частиною неповторності Риму є і його великі музеї. Але відвідування їх, зазвичай, означає очікування у довгих чергах. Відтепер є пропозиція, яка може змінити все це. Вона називається «Omnia Vatican & Rome». Це карта, яка полегшує життя туристам і паломникам, які відвідують Рим і Ватикан.
 
Розповідає єпископ Ліберіус Андреатта, Віце-президент Opera Romana Pellegrinaggi: "Ми зібрали все разом. Однією покупкою онлайн або через будь-яке агентство клієнти отримують три повних дні, які повністю організовані. З карткою ви не витрачаєте час. Клієнти можуть отримати історичний, культурний та релігійний погляд на саме місто та його 2000-річчя християнства ".

Пакет придатний протягом 3 днів і включає в себе необмежене використання громадського транспорту Риму. Можна включати туристичні автобуси і, звичайно, квитки до Музеїв Ватикану, і навіть включені Ватиканські Сади. "Omnia Vatican & Rome" також має аудіо гіда до чотирьох папських базилік, Мамертинської в'язниці, Колізею, Римського Форуму і Палатину.

"Це організовано через високий попит з боку туристів і паломників, які відвідують Рим і не завжди можуть знайти повний маршрут, в якому зацікавлені. Вперше він пропонує послуги міських служб, а також культурні тури по Риму і Ватикану" – сказав єпископ Андреатта.

Ціна становить 85 євро для дорослих і 55 для дітей (дітям до 12 років послуга надається безкоштовно). Крім карти міста пакет також містить календар релігійних заходів та графік Літургій по всьому місту.
 
Туристичний автобус "Християнський Рим" Фото romeguide.it
 
 
 
Переглядів: 336 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018