Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:27

П`ятниця, 23.03.2018, 00:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 4 » Ось чому в Італії пенсіонерам відмовили в готівці
14:48
Ось чому в Італії пенсіонерам відмовили в готівці
 
Фото: alcapolineavenezia.it
В Італії ввійшов в дію механізм, який забороняє пенсіонерам використовувати готівку...Новий економманевр прийнятий на минулому тижні італійським парламентом ввів в дію новий "захисний механізм” для пенсіонерів. Офіційна мотивація уряду: "цей механізм полягає у запобіганні та захисті пенсіонерів від пограбувань, які приходячи на пошту для отримання пенсії часто стають об'єктом для нападу з боку злочинців”, а насправді мотив є зовсім інший, оскільки заборона пенсіонерам використовувати готівку є надзвичайно плідною для банків, які на операціях зароблятимуть тепер аж 40 млн. євро в рік!
 
Саме тому з 7 березня 2012 року всі пенсіонери будуть змушені відкрити собі розрахунковий рахунок у банку, який їм є більш до вподоби, або можуть за власним проханням, отримати на пошті від ПоштаБанк картку Рrepay Сard (електронна картка Viza або Mastercard) на яку їм щомісяця нараховуватиметься пенсія. Прийняте рішення пенсіонери повинні повідомити Національному Інституту Соціального Забезпечення (INPS) до кінця місяця лютого цього року безпосередньо, або через свої банківські установи.

Як це все функціонуватиме? Кожен один пенсіонер витрачатиме тепер на оплату банківських послуг приблизно 100 євро на рік. Це одне з розпоряджень уряду, які містяться в останньому економманеврі. Натомість НІСЗ (INPS) тепер заборонено перераховувати готівкою пенсії, які перевищують 1.000 євро на місяць.

З цієї нагоди НІСЗ вже розіслав відповідні листи 450 000 італійським пенсіонерам, які отримують свої пенсії у поштових відділеннях, щоб проінформувати їх про нововведення.

Кошти і банки. Новий закон зобов'язав банківські структури відкривати безкоштовні розрахункові рахунки та депозити тільки тим, які отримують низькі пенсії та соціальну допомогу, сума яких не перевищує 12.000 євро в рік, тобто 1.000 євро в місяць. Всі інші категорії пенсіонерів будуть змушені платити банкам за отримані послуги.
 
Проте, незважаючи на такі вагомі нові доходи — 40 млн. в рік — які вже з березня місяця цього року почнуть отримувати банки, президент Італійської Асоціації Банків (ABI) Джузеппе Муссарі сказав наступне: "Банки - це не благодійні організації. Ми повинні лише заробляти, а не займатись благочинністю!" Щож, як кажуть — банкам цілого світу замало, а тому і не дивно що до банків в цілому світі люди почувають лише злість та обурення...

Згідно зі статистичними даними Нацбанку Італії, поточні рахунки для пенсіонерів з низьким рівнем діяльності коштують у середньому від 75 до 102 євро на рік. Якщо всі 450 000 пенсіонерів, яким INPS розісляв відповідні повідомлення, відкриють р/р, а не ощадну книжку, то тоді банки отримають справді неоціненний «скарб» у розмірі від 34 до 45 мільйонів євро в рік.

Отже як можна заощадити? Орієнтуючись у даній ситуації, не лише італійські пенсіонери, а й українці, які тут працюють, могли би зменшити, або звести до нуля свої евентуальні банківські витрати. По-перше, слід пам'ятати, що у відповідності до чинного законодавства та нещодавно прийнятого маневру багато банків дадуть до диспозиції своїм новим клієнтам можливість відкриття поточних рахунків та депозитів на вигідних умовах, які дозволять утримувати їх та виконувати операції безкоштовно.

Що стосується італійського ринку, то слід звернути увагу на те, що на сьогоднішній день вже існують продукти такого типу і називаються вони Основні Банківські Послуги (Servizi Bancari di Base) запропоновані банками Концерну "Patti Chiari dell’Abi” (Чіткі Угоди Асоціації Італійських Банків). Пенсіонери, які мають р/р з низьким рівнем діяльності у банку Монте деі Паски ді Сієна платять близько 102 євро в рік, а клієнти UniCredit і BNL (BNP Paribas Group) від 65 до 67 євро в рік. Натомість клієнти банку IntesaSanPaolo всього-навсього 43 євро в рік.

ОЩАДНА КНИГА. Найбільш зручним рішенням для італійських пенсіонерів є відкриття та покладення грошей на поштову книгу заощаджень т. зв. (Libretto di risparmio postale ordinario), яка не має жодних експлуатаційних оплат і, на відміну від банківських рахунків, офірує активну ставку на депозит, яка становить 0,9 % у рік. Окрім цього ця ощадна книга може бути підключена до електронної картки Viza для безкоштовного зняття готівковки з POSTAMATів (банкомати поштових відділень).
 
Інша альтернатива поточному рахунку є представлена каркою Рrepay Сard (електронна платіжна картка, яку видають банківські установи або поштові відділення, і на яку можна у будь-який момент в Табакеріях чи на Пошті, або в банку у якому ця картка була видана поставити гроші, або поповнити рахунок. Вони заряджаються як SIM-картка мобільного телефону, а також можуть використовуватись для отримання або/та передачі грошей, при акредитуванні роботодавцем заробітної плати працівникові, купівлі квитків або інших продуктів через інтернет.
Фото: moneygram.com
 
Фото: megacartedicredito.com
За даними науково-дослідного інституту Фінансового Центру Of-Osservatorio, найвигіднішими картками в обігу на сьогоднішній день в Італії є Genius Card банку UniCredit, яка з-за наявності на рахунку 500 євро не коштує власнику абсолютно нічого.
 
В протилежному випадку, якщо сума є нижчою від 500 євро, то оплата за утримання грошей становить 1 євро в місяць або 12 євро в рік. Інша картка - це Classic Card банку Deutsche Bank, вартість володіння рахунком становить всього-навсього 9 євро в рік.
 
Переглядів: 674 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018