Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:31

Четвер, 19.04.2018, 15:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 1 » Палестина - ​​член ЮНЕСКО. США блокує фінансування ЮНЕСКО в знак протесту
19:38
Палестина - ​​член ЮНЕСКО. США блокує фінансування ЮНЕСКО в знак протесту
 
ЮНЕСКО одна з організацій ООН
Фото goyouth.ps
Вчора Генеральна конференція ЮНЕСКО проголосувала за визнання Палестини в якості держави-члена Організаціі. Для того, щоб членство Палестини в ЮНЕСКО вступило в силу, Палестина повинна підписати і ратифікувати Статут ЮНЕСКО, який відкритий для підписання в архіві уряду Сполученого Королівства в Лондоні. Отже з прийомом Палестини, число держав-членів ЮНЕСКО зросло до 195, оскільки 27 жовтня 2011 року Південний Судан став 194-ою державою-членом ЮНЕСКО. При голосуванні 107 держав-членів висловилися на підтримку прийняття Палестини, 14 - проти та 52 утрималися. Серед них і Італія.
 
Для прийому до складу ЮНЕСКО держав, які не є членами ООН, потрібно рекомендація Виконавчої ради ЮНЕСКО та підтримка більшості в дві третини голосів від числа держав-членів Організації, присутніх і приймаючих участь у голосуванні на Генеральній конференції. Утрималися від голосування при цьому не враховуються.

Генеральна конференція включає з правом вирішального голосу представників держав-членів Організації. Кожна держава-член ЮНЕСКО має один голос, незалежно від його розміру і ступеня вкладу в бюджет.

Генеральна конференція скликається раз на два роки. У ній також беруть участь з правом дорадчого голосу асоційовані члени, спостерігачі з держав, які не є членами ЮНЕСКО, міжурядові установи та неурядові організації (НУО).

Генеральна конференція визначає політику і загальний напрямок діяльності Організації. Її завдання полягає в розробці програми і бюджету ЮНЕСКО. Під час Конференції також обираються члени Виконавчої ради, а кожні чотири роки відбуваються вибори Генерального директора ЮНЕСКО.
 
Як було сказано попередньо, крім Палестини до ЮНЕСКО була прийнята і Республіка Південний Судан. 27 жовтня Південний Судан став 194-ою державою-членом ЮНЕСКО після виконання всіх необхідних для ратифікації Статуту Організації процедур. Прапор Південного Судану тепер буде майоріти поруч з прапорами інших 193-х держав-членів ЮНЕСКО. На церемонії підняття прапора в штаб-квартирі ЮНЕСКО міністр культури, молодіжної політики і спорту Південного Судану, Ціріно Хетіенг Офухо, заявив: «Ми закликаємо держави-члени ЮНЕСКО і надалі підтримувати наші зусилля з тим, щоб наша молода країна змогла допомогти своїм громадянам досягти рівня інших країн світу в галузі культурної спадщини, управління, освіти та наукових досліджень (...). Нова Республіка Південний Судан урочисто обіцяє стати активним членом ЮНЕСКО і глобальної сім'ї націй ».

Вітаючи нового члена ЮНЕСКО, Генеральний директор Ірина Бокова відзначила, що «вісім мільйонів жителів Республіки Південний Судан стикаються з величезними труднощами». Вона запевнила, що «ЮНЕСКО буде надавати допомогу народу Південного Судану в зміцненні системи освіти країни, а також у підготовці вчителів та працівників освіти».
 
Згідно Всесвітньому доповіді ЮНЕСКО з моніторингу ОДВ (Джуба, червень 2011 р.), більше одного мільйона дітей молодшого шкільного віку не відвідують школу. Це - майже половина дітей даної вікової категорії. У країні також найнижчий в світі коефіцієнт набору учнів у середні навчальні заклади, і лише вісім відсотків жінок вміють читати і писати.

Міністр освіти Південного Судану попросив Міжнародний інститут планування освіти ЮНЕСКО (МІПО) і ЮНІСЕФ допомогти новій країні розробити план для визначення потреб країни в галузі освіти.

14 липня 2011 Генеральна Асамблея ООН на підставі одностайного схвалення прийняла рішення про визнання Республіки Південний Судан в якості держави-члена ООН.
 
Прийняте по Палестині рішення аж ніяк не сподобалось деяким країнам таким як: Німеччина, Ізраїль, Канада та Сполучені Штати Америки та й сама Європа залишилась розділеною у даному питанні. Для Палестини це сиволічна подія - моральна перемога без жодних політичних наслідків. Очевидно, що це рішення не є зробить її відразу вільною від міжусобиць з Ізраїлем, але вже поставило її на карті світу як окрему країну.
 
Відразу після проголошення ЮНЕСКОм прийняття Палестини у лоно організації ООН з питань виховання, науки та культури, Вашингтон прийняв відразу екпрес-рішення: заблокувати фінансування ЮНЕСКО. Нагадуємо, що фінансування ЮНЕСКО Америкою становить 22% від її загального бюджету. Таким чином Вашингтон продемонстрував цілому світу своє справжнє фальшиве лице "гуманності".
 
 
Переглядів: 397 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018