Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:25

Четвер, 19.04.2018, 15:25

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 17 » Папа Бенедикт XVI склав подяку ватиканській Жандармерії та Швейцарській Гвардії
15:25
Папа Бенедикт XVI склав подяку ватиканській Жандармерії та Швейцарській Гвардії
 
Жандармерія Ватикану
Фото vaticanstate.va
Вчора Святіший Отець висловив подяку Корпусу Жандармерії Держави Ватикан за виконувану ними службу. Ця структура, разом з Швейцарською Гвардією, відповідає за безпеку держави-міста Ватикан. Прес-служба Святого Престолу повідомила, що Бенедикт XVI, приймаючи 16 січня ввечері на аудієнції поліцейських і пожежників Ватикану, хотів висловити їм свою вдячність за їхню роботу впродовж минулого року, коли вони стикалися з особливо важкими завданнями. Папа висловив свою вдячність за працю ватиканських жандармів, яка відзначається стриманістю, компетентністю, ефективністю й відданістю. Він зазначив, що сам є свідком їхньої праці, що служить спокійному плину щоденного життя та релігійних урочистостей, що проводяться на території держави Ватикан.
 
Папа Бенедикт XVI також підкреслив важливість добрих відносин між членами корпусу і нагадав про необхідність будувати взаємну довіру, а також звернув увагу "стражів порядку" на необхідність особистого духовного зростання і постійне свідчення християнської віри в будь-якому середовищі.

Пригадуючи про входження Сина Божого в людську історію, Святіший Отець зазначив, що це допомагає побачити Божу дію у щоденному житті. "Божественне Провидіння керує всім з мудрістю і любов’ю," – підкреслив Папа, і запевнив, що молиться за кожного жандарма та за швейцарську гвардію, а також і за офіцерів ватиканського органу безпеки та членів їх сімей.
 
Корпус Жандармерії Держави-міста Ватикан був заснований у 1816 році і його місія полягає в забезпеченні безпеки та запобіганні правопорушень. Будучи аналогом поліції, вона захищає територію Ватикану, в тому числі екстериторіальні зони держави. До завдань Жандармерії також належить допомога в розслідуваннях, коли виникне така необхідність. У своїй діяльності, окрім Швейцарської Гвардії, вона співпрацює також з італійською державною поліцією, яка контролює площу святого Петра у Ватикані. Саме для цього існує також два спеціальних підрозділи: швидкого реагування і боротьби з тероризмом.

Очолює Корпус Жандармерії Ватикану Генеральний інспектор, 50-річний генерал Доменіко Джані, якому підпорядковується Служба Безпеки Ватикану, відділ Інтерполу Ватикану, відділ секретних служб та Управління Цивільного Захисту Ватикану, до якого також належать ватиканські пожежники. Жандармерія Ватикану налічує близько 130 працівників з яких 35 офіцерів. До неї можуть вступити після завершення військової служби юнаки віком 21 - 25 років, які мають щонайменше 178 см заввишки, є італійськими громадянами, мають принаймні середню освіту, а також є віруючими і практикуючими католиками.
 
Натомість Корпус Швейцарської Гвардії складається виключно з громадян Швейцарії, які історично несуть у Ватикані військову службу.
 
 
Авторське відео про Корпус Ватиканської Жандармерії від NetworkBlogo
 
 
Авторське відео про Корпус Швейцарської Гвардії від lems18902
 
 
Переглядів: 323 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018