Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:15

Субота, 21.04.2018, 23:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 2 » Папа Франціск: «Братерство – фундамент і шлях до миру»
02:01
Папа Франціск: «Братерство – фундамент і шлях до миру»


Перед традиційним "Анджелусом”, Папа Римський Франциск І у Всесвітній День Миру 1 січня 2014 року звернувся до глав держав світу та цілого людства поставивши світовій аудиторії два питання: «Що відбувається в людському серці? Що відбувається в серці людства?» І наголосив: «Настав час зупинитись!» Також у цей день, в якому Католицька Церква латинського обряду урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії та святкує 47-ий Всесвітній День Миру, Святіший Отець закликав всіх чоловіків і жінок світу бути творцями миру та покладатись на силу і провід Святого Духа. З нагоди Нового 2014 року Вселенський Архиєрей привітав паломників, бажаючи миру та добра, Божих благодатей, сили та світла Євангелія. Наголошуючи на братерстві, якому присвячене цьогорічне звернення Папи з нагоди Дня миру, Святіший Отець вказав, що основою братерства є переконання, що всі ми є дітьми одного Небесного Отця, членами тієї самої сім’ї народів та поділяємо спільну долю. Тому кожен є відповідальним за те, щоб світ став братерською спільнотою, де одні одних шанують, приймають у їхній відмінності та дбають про ближніх.


Насилля та несправедливість не повинні залишати нас байдужими та бездіяльними – потрібне спільне зусилля, щоб будувати насправді справедливіше і солідарніше суспільство. «Час зупинитись на шляху насилля і шукати миру», – наголосив Папа. «Проте, щоб здобути мир та щоб він став спільним добром для цілого людства, нагадав Понтифік, кожен з нас повинен почати творити мир перш за все у своїх власних домівках, творити юстицію (справедливість) та мир у власному домі. Мир і справедливість починається з наших домівок і поширюється на весь світ серед людей».

Подаємо текст послання Святішого Отця у мові оригіналу: messaggio del Santo Padre per la XLVII Giornata Mondiale della Pace.

Переглядів: 269 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018