Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:14

Субота, 21.04.2018, 23:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 9 » Папа Франциск назвав Голодомор одним із найбільших геноцидів ХХ століття
10:25
Папа Франциск назвав Голодомор одним із найбільших геноцидів ХХ століття


Фото: Reuters

Великі держави «вмили руки» під час Геноциду вірмен, бо знали набагато більше, ніж говорили: адже вони не говорили про те, що під час геноциду спокійно вмили руки.

Про це написав Хорхе Маріо Берґольйо - Папа римський Франциск І у книзі «Про небеса і про землю», виданій у 2010 р. разом з аргентинським рабином Абраамом Скорсою. Нещодавно книга була перевидана.

«У той час Османська імперія була могутня, йшла світова війна, і світ дивився в інший бік», - написав тоді майбутній папа римський у розділі «Про Голокост».


У розділі «Про релігії» папа Франциск зазначив, що в 20-му столітті вони зрівняли з землею міста і села, бо уявили себе богом. «Турки вчинили це щодо вірмен, німці - щодо євреїв, сталінські комуністи - щодо українців. Для вбивства людей вони використовували обговорення про божественні атрибути», - зауважив майбутній папа.

У розділі «Про комунізм і капіталізмі» Хорхе Маріо Берголіо зазначав: Якщо людина, мріючи про рай, не бореться за свої права, вона справді перебуває у владі опіуму. Люди, які піддавалися різанині і гонінням - як під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці, що боролися за свою свободу».

У книзі викладено погляди Папи римського Франциска на церкву, релігію, віру. Йдеться також про атеїзм, про смерть, про аборти, про Голокост, про гомосексуалізм, про капіталізм.


Джерело: ДЕНЬ

За матеріалами: 1in.am


Переглядів: 298 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018