Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:11

Вівторок, 20.03.2018, 07:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 27 » Папа Венедикт XVI відвідав постраждалих від землетрусу в регіоні Емілія-Романья
17:59
Папа Венедикт XVI відвідав постраждалих від землетрусу в регіоні Емілія-Романья
 
Фотоколаж Davide Mantovani
«Ви не самотні – з вами Церква» - з такими словами звернувся понтифік до вірних під час свого вчорашнього пасторального візиту. Вчорашній день 26 червня 2012 року став для постраждалих від недавнього потужного землетрусу в північноіталійському регіоні Емілія-Романья, днем особливої надії, якою наповнив їхні серця візит Святішого Отця Венедикта XVI. Папа відвідав одну з найбільш зруйнованих місцевостей – м. Роверето ді Нові та передмістя міста Нові ді Модена. Після відвідин зруйнованого храму святої Катерини Олександрійської, під руїнами якого, рятуючи статую Пресвятої Богородиці, загинув місцевий парох о. Іван Мартіні.
 
Hа спортивному майданчику міста, Святіший Отець зустрівся також з представниками влади, єпископами, парохами, підприємцями та тисячами постраждалих внаслідок землетрусу.
 
Нагадуємо, що від землетрусу в регіоні Емілья-Романья, що включає в себе два історичні регіони Північної Італії, який розпочався вночі 20 травня 2012 р., а поштовхи якого тривають до тепер, загинуло 27 осіб, 16.000 людей залишились без даху над головою, багатьом історичним будівлям було завдано шкоди, а численні церкви і старіші будівлі були повністю зруйновані.
 
При різних нагодах Венедикт ХVІ висловлював свої співчуття постраждалим, звертався до людей доброї волі із закликами до солідарності, і сам дав конкретний приклад не тільки духовної, але й матеріальної допомоги. Значну поміч у сумі понад 3 мільйони євро надала Єпископська Конференція Італії, крім того 10 червня проведено збірку в усіх італійських дієцезіях. Надання конкретної допомоги потребуючим та соціальним центрам, які прийняли тих, що опинились без даху над головою, займається організація «Карітас».
 
«У ці хвилини я хотів би, щоб усі, в кожній місцевості, відчули, наскільки серце Папи є близьким з вашими серцями, для того, щоб вас утішити, але, насамперед, підбадьорити й підтримати», – сказав Венедикт XVI, зазначаючи, що його бажанням є особисто відвідати кожну місцевість, але відомо, наскільки це є складно.
 
Святіший Отець запевнив, що від перших днів після підземних поштовхів він молитвою супроводжував мешканців, заторкнутих землетрусом земель, але коли випробування збільшилися, відчув дедалі сильнішу потребу особисто прибути до них, та дякує Богові за таку можливість. Папа зазначив, що місцеве населення зазнало не лише матеріальної шкоди, але також – втрату певних символічних для своєї місцевості будівель, зокрема, багато храмів. «Тут, в Роверетто ді Нові, під завалами церкви, яку я щойно відвідав, втратив життя о. Іван Мартіні», – вів далі Венедикт XVI, висловивши вдячність духовенству за вияв великодушної любові до Божого люду, як це траплялося і в інших непростих періодах в історії цих земель.
 
Папа розповів, що молячись нещодавно Літургію годин, натрапив на 46-й Псалом, в якому читаємо: «Бог нам прибіжище і сила; у нещастях з'явився з непохитною допомогою. Тим не злякаємось, хоч би й земля тряслася, а гори захиталися серед моря». Він зазначив, що неодноразово читав ці слова, але в деяких окремих ситуаціях вони особливо вражають, і не лише тому, «що вживають образ землетрусу, але, насамперед, через те, що стверджують про наше внутрішнє наставлення перед обличчям природних катаклізмів: стан великої впевненості, яка ґрунтується на міцній, непорушній скелі, якою є Бог».
 
Здається, що ці слова суперечать почуттю страху, який неминуче відчувається під час землетрусу, але псалом не говорить про цей тип страху, зауважив Венедикт XVI, додаючи: «Безпека, про яку він говорить, є та, яка випливає з віри; тому може існувати страх, туга, і їх відчував також Ісус, як знаємо, але, передовсім, існує впевненість у тому, що Бог зі мною, як у дитини, яка знає, що завжди може розраховувати на маму і на тата... Такими і ми є перед Богом: малі, вразливі, але безпечні в Його руках, тобто ввірені Його любові, яка є міцною, як скеля». І на цій скелі можна будувати і відбудовувати, – вів далі Святіший Отець, пригадавши, що Італія була відбудована на післявоєнних руїнах, не лише матеріальних, і завдяки отриманій допомозі, але, передовсім, «завдяки вірі багатьох людей, які черпали натхнення з духа справжньої солідарності, бажання подарувати майбутнє родинам, майбутнє свободи та миру». За словами Папи, важкі ситуації та випробування не повинні зруйнувати те, ким місцеві люди є як народ, з притаманною йому історією та культурою.
 
«Ситуація, яку переживаєте, висвітлила ще один аспект, і я бажаю, щоб він завжди був у вашому серці: ви не є і не будете самі!» – наголосив Венедикт XVI, вказуючи на те, що посеред руйнувань та страждання місцевий люд став свідком близькості, солідарності та конкретної допомоги багатьох людей, і що серед багатьох ран, яких зазнали ці землі, можна зауважити численні руки, які бажають допомогти їх заліковувати.
 
Своє звернення до мешканців земель, які постраждали внаслідок землетрусу, Папа закінчив черговим закликом до солідарності та запевненням у тому, що й Церква завжди залишатиметься близькою, супроводжуючи постраждалих молитвою та конкретною допомогою.
 
 
Переглядів: 362 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018