Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:17

Четвер, 22.03.2018, 22:17

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Березень » 19 » “Патріоти” зі “Свободи” продемонстрували свою “європейськість”
11:23
“Патріоти” зі “Свободи” продемонстрували свою “європейськість”

 
Фото сайту: newzz.in.ua
 
Якщо за таку "європейську” Україну полягла Небесна Сотня, то їхня смерть є справді марною. Вчора декілька "патріотів” з ВО "Свобода” серед яких Мірошниченко, Іллєнко і Бенюк з застосуванням фізичної сили та вигуками "москальський непотріб" змусили написати заяву про відставку тимчасового керівника "Першого національного каналу" Олександра Пантелеймонова. Головний злочинець з ВО "Свобода” Ігор Мірошниченко тепер намагається зачистити сліди скоєного ним злочину і заперечує свою причетність до скоєння ним злочину насильства за який в Кримінальному Кодексі України передбачено кримінальну відповідальність. "З каналу Олександр Аронець на Ustream видалено запис, яким вони самі задокументували власний злочин”, - написав журналіст "Української правди" Сергій Лещенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Варто розуміти, що сам термін "насильство" вже містить ознаку протизаконності, а дія вчинення злочину під впливом сильного душевного хвилювання, фактично, є обставиною, яка його характеризує і підтверджує. Тому тепер занадто пізно віхрещуватись від скоєного факту, адже доказ для порушення кримінальної справи проти депутата від ВО "Свобода" Ігоря Мірошниченка є очевидним.
 
Звісно, що відповідно до чинного законодавства України, проти депутата від ВО "Свобода" Ігоря Мірошниченка та інших присутніх з ним, Генпрокуратура зобов'язана порушити кримінальну справу за фактом скоєння злочину насильства, оскільки у відповідності до чинного законодавства України лише ГПУ може здійснювати провадження проти депутатів.
 
Чи проведе ГПУ об'єктивне розслідування проти злочинців і притягне їх до відповідальності за скоєння злочину — залишається енігмою, адже мова йде про "своїх” і про те, що генпрокурор Олег Махніцький теж політик і теж свободівець.
 
У європейській та світовій практиці юстиція є відокремленою від політики, оскільки це одна з гілок влади, а отже незалежна від впливу політики. Там суддів та прокурорів призначає виключно Вища Рада Юстиції, а не політикум. Натомість в Україні, яка декларує всьому світу свої європейські прегнення і цінності, Генпрокуратуру і надалі очолює політик. За що ж тоді боровся Євромайдан? За ті ж граблі і за ту ж стару ситему? Звісно ж ні, але деякі політики з обох таборів цього так і не збагнули навіть після стількох невинних смертей.
 
Для самого генпрокурора ця справа буде справжньою люстрацією і іспитом на неупередженість. Стане відразу зрозуміло на кого він працює – на народ України чи на "своїх”, як і всі попередні чиновники зі старої системи.
 
Нагадуємо, що вчора було оприлюднено відео з каналу Олександра Аронця на Ustream, на якому зображено, як група "європейців" з ВО "Свобода”, серед яких Мірошниченко, Іллєнко і Бенюк із застосуванням фізичної сили та вигуками "москальський непотріб" змусили написати заяву про відставку тимчасового керівника "Першого національного каналу" Олександра Пантелеймонова. Пізніше відео з каналу Аронця було видалено, однак його вже розмістили на каналі YouTube. Відеоматеріал: Українська Правда
 
 
Переглядів: 253 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018