Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:12

Вівторок, 20.03.2018, 07:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 7 » Перед Євро-2012 ПР згадала за мови, а на поліцію "забила"!?
13:26
Перед Євро-2012 ПР згадала за мови, а на поліцію "забила"!?
 
Міліціонери з труною з надписом КОНСТИТУЦИЯ

Те, що мовні ініціативи ПР -­ це свідома антиукраїнська політика, яка не має нічого спільного з захистом мовних прав національних меншин України, зрозуміло навіть першокласникам, а от чому в Україні у якій вже завтра розпочнеться Євро-2012 і досі існує такий правопорушний орган як міліція замість обіцяної ПР-івцем Василем Грицаком  професійної поліції - важко зрозуміти навіть і найстраршим мешканцям України. І справді, бажання працювати задля добра свого народу і країни у цієї політсили ніколи не було і немає й зараз. Ворожа Україні та народові влада, яка не здатна забезпечити "покращання життя вже сьогодні", щоб відволікти народ від болючих проблем, обтрусила від нафталіну і витягнула на поверхню старе "проблемне" питання мови. 

 
Будучи у повній розпуці від незнання того, як підняти свій плінтусовий політичний рейтинг, ПР стала вмить "правозахисником" на "захист прав російськомовних громадян". ПР разом з комуністами як головний промотор антиукраїнської ідеї та української держави, вигадали і активно підтримують міф про "дві несумісні України" – Західну і Східну, стверджуючи що вони немов би то зовсім різні… а насправді все не так. Знаймо і пам'ятаймо, що Україну розколює не мова. Україну розколює ПР, комуністи і їм подібнa братія, яких слід негайно позбавляти українського громадянства. Проблеми в Україні існуватимуть доти, доки ці нелюди нею керуватимуть.
 
Недаремно ще в Римській імперії існував вислів: "Розділяй, і владарюй!" Ось де собака зарита! Розділена, пересварена, навщент розшматована Україна, ніколи не буде загрозою для сусіда, а тому саме по шматках її і легше буде проковтнути. Недивно що такі грандіозні ініціативи проросійської ПР впроваджуються в Україні саме тепер після приходу на трон царя-батюшки Путіна, завдяки якому вже забронили діяльність Організації Українців в Росії.
 
Ми повинні знати і пам'ятати, що якщо в народі не буде злагоди – то ослабне й держава. Якщо не буде єдності - то народ знищить сам себе у міжусобицях. Росія, без перебільшення, планує відтворити СРСР у формі Євроазійського Союзу і робитиме все для того, щоб Україна не ввійшла в ЄС.
 
Натомість проблема України в тому, що від 1991 року в Україні ніколи не була при владі українська патріотична влада. Відразу ж після прийняття Конституції, жодному з президентів України (навіть Ющенкові) не вистачило рішучості довести справу до кінця: реально впровадити державну мову у східно-південному регіоні. Ось чому сьогодні ми маємо у ВРУ законопроект № 9073.
 
Очевидно що українська влада у цьому напрямку за останні 20 років "незалежності" робила з великим острахом один крок вперід, а два назад, оглядаючись на те, а що скаже Росія, боячись, що московські шовіністи піднімуть чергову бучу про абсолютно неіснуючу "насильницьку українізацію". Слуги Москви а не патріоти. Саме тому сьогодні ми і маємо такий результат!
 
Але повернімося до основної теми: ПР згадала за мови, а на поліцію "забила"!?
 
Всі ми знаємо, що віддразу, після жовтневого перевороту, у Росії було створено міліцію. Пам'ятаєте оте Ленінське: "...всякая революция только тогда чего-то стоит, когда она умеет защищаться"? От і створили собі заколотники "дах" захисту своїх особистих і звичайно ж державних інтересів.
 
Етимологія слова міліція - тимчасове військове формування. Проте ця радянська "тимчасовість" затягнулась аж по 2012 рік і має намір тривати далі поки при владі буде ПР і стара безглузда радянська ментальність. Натомість у розвинутих країнах з солідною демократією, поліцією є правоохоронний орган і назва його відповідає функціям. На відміну від міліції, поліція здійснює свою діяльність не за забаганнями влади, а у відповідності до норм закону та норм Кодексу поведінки службовців правоохоронних органів ООН від 17 грудня 1979 року, № 34/169.
 
Що стосується екс країн СРСР крім тих що вже в ЄС та Грузії – в Україні та декількох інших країнах міліція і по сьогодні залишилась радянською як за методами діяльності так і за своєю сутністю. Росія змінила назву лише щоб "йти в ногу з часом", а не через моральний, інтелектуальний чи професійний зріст своїх працівників. Тому і залишилася вона і надалі карально-репресивним, корумпованим органом на службі Путіна.
 
Що ж стосується України, то українська міліція на неодноразові запевнення ПР-івця Василя Грицака до Євро-2012 так і не стала поліцією з огляду на взаємне бажання злочинної влади разом з корумпованою міліцією жити за поза законом, а отже за "понятіями". Після проголошення незалежності України влада в Україні залишилася старою, радянською, далекою від нових стандартів і досягнень. Такою і залишилась міліція.
 
У державах, які зуміли позбутися комуністичного правління та ментальності, міліцію замінили поліцією. Яскравим прикладом можна вважати Грузію. Саме – замінили, а не перейменували, як у Росії. Перейменування міліції на поліцію в Росії не змінило сутності – міліція так і залишилася каральним органом та захисником правлячої верхівки. Приклад Грузії, звісно, надихає. Але тут є маленький суттєвий нюанс. Президент Грузії – "не був, не має, не притягувався".
 
"У людині можна знайти багато хорошого. Особливо якщо її добряче обшукати і допитати" - ось за яким примітивним і абсурдним методом (чисто радянським і далеко непрофесійним) працює сьогодні українська міліція і це не дивно, бо яка влада такі і правоохоронні органи. Який вчитель - такий і учень. 
 
Як вже попередньо наголошувалось саме міліція - це надійний дах захисту можновладців. Її працівники й сьогодні вірно і неухильно за мізерні 1500 гривень виконують будь які вказівки режиму не зважаючи на те, що в такий спосіб стають його заручником порушуючи Закон. Міліція - це не поліція і чинний режим це прекрасно розуміє, а тому й не поспішає з її впровадженням в Україні. Поліція ніколи не стала б на захист при порушенні закону чи в даному випадку на підтримку "конституційної революції" ПР щодо штучно порушеного питання мови, а жоден з чиновників ніколи б навіть не наважився "попробувати" скерувати її на протизаконні дії, адже за таке передбачено арешт і кримінальну відповідальність. Ось коли закон діє, а поліція наглядає за його виконанням і не важно хто його порушує пересічний громадянин чи державний чиновник - за порушення закону відповідають однаково, адже закон однаковий для всіх і так повинно бути!
 
Євро-2012 пройде скоро, але для чинного режиму - це не найосновніша подія року. Попереду залишаються парламентські вибори. Боротися зі злочинністю як владі так і міліції постійно щось "заважає". Проте боротися з опозицією влада завжди готова і, звичайно, не особисто, а через міліцію, адже це не поліція, а тому з нею можна робити все що заманеться. Вистачить чиновникам сказати їй "фас" і вона як собака кидається на своїх же побратимів-українців. Ганьба! Самим чиновникам вийти до людей без охорони страшно, а тому є живе м'ясо - міліція, працівники якої навіть за свою мізерну місячну зарплату задовільнять будь яке бажання "братви", яка в той ж сам момент прокручує собі мільярди доларів і має міліцію за "лохів". Дивує лише заповзятість з якою міліціянти це роблять, адже зарплати низькі, тож хіба лишень заради знущань над своїми ж земляками - такими як і вони українцями, які просто виступають проти мажорства влади, бо її щоденні злочинні дії перейшли всі межі дозволеного.
 
Тож невже серед міліціонерів, СБУшників, працівників прокуратури і суддів сьогодні немає патріотично налаштованих і здоровомислячих людей??? Можливо саме за їх мовчанку їм і платять зарплати...
 
Та розв'язок питання є, однак його реалізація не можлива при сучасній владі. Лише заміна влади та особового складу МВС, а з ним СБУ та прокуратури, могла би змінити дану ситуацію краще. Грузія в цьому найкращий приклад. Поліція - це перш за все професіонали, які за свою високопрофесійну діяльність отримують і відповідну належну платню, а міліція - це тимчасове малооплачуване військове формування і поки вона не повстане проти режиму - доти її так і трактуватимуть.
 
Окрім цього в Україні повинна відбутись справжня люстрація й повна заміна всіх тих суддів, які виносили і виносять свої одіозні рішення на політичному підгрунті. Судді повинні бути суддями, а не рабами режиму. Сьогоднішнє правосуддя в Україні є без перебільшень політично вибірковим, вмотивованим, заангажованим та наскрізь корумповани незважаючи на свої височезні зарплати в той момент коли прості юристи - помічники суддів чи інші заробляють в судах абсолютний мізер. Якщо держава не захищає людей, то тоді люди самі почнуть себе захищати і з певністю не в мирний спосіб. До цього їх довела система. Далі так не може бути!
 
Переглядів: 370 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
А навіщо владі профіки чи законослухняні поліцейські, які їх зможуть легко і будь-коли взяти "за шкірку" за порушення Закону "не взирая на лица"? Міліція - це не поліція і це всім зрозуміло. Мєнти - це якраз те, що потрібно владі, а безсовісним мєнтам потрібна саме така злочинна влада. Одні одних варта!!! Fate schifo!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018