Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:15

Субота, 21.04.2018, 23:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Передвиборча кампанія 2012: бої без правил!
18:26
Передвиборча кампанія 2012: бої без правил!
 
Як показують останні події, не бажає наша «улюблена» влада грати за правилами, не навчена вона поважати суперників. «Якщо немає совісті, то на базарі не купиш» - говориться в українському прислів’ї про таких, як наші можновладці… Прямим підтвердженням цьому є створення в інтернеті фальшивого сайту партії УДАР (www.udar-klichko.com). Цікаво те, що фальшивий сайт ззовні виглядає як справжній. Природа цього вчинку на перший погляд проста. 15 жовтня, коли відбувався з’їзд об’єднаної опозиції, на «клонованому» сайті від імені прес-служби було поширено заяву від імені лідера Удару Віталія Кличка та лідера Свободи Олега Тягнибока про те, що лідер "ОО” А. Яценюк намагається зірвати парламентську кампанію заради власних амбіцій.
 
Можна було б на цьому зупинитися, але, як кажуть, «апетит приходить під час їди». Далі згадану «правдиву інформацію» було розіслано на електронні адреси інших засобів масової інформації. І знову ж таки від імені прес-служби партії УДАР. Крім того, щоб ні в кого не виникло сумнівів у правдивості викладеного, було вказано діючий номер телефону прес-служби організації.
Слід віддати належне ударівцям, які оперативно відреагували на провокацію і повідомили інтернет-виданню «Українська правда» про те, що ні лідер «УДАРу» В.Кличко, ні лідер ВО «Свобода» жодних подібних заяв не робили…
 
Зокрема було підкреслено, що ця спецоперація влади була здійснена з єдиною метою – внести розбрат в стан опозиції, а тому не дивно, що інформація була оприлюднена в день з’їзду об’єднаної опозиції.
 
Принагідно хочеться нагадати, що даний з’їзд було проведено з метою зняття непрохідних кандидатів до ВР на користь кандидатів від партії «УДАР», щоб не допустити розпорошення голосів та об’єднання зусиль для майбутньої перемоги патріотичних сил на парламентських виборах 2012.
Від імені ВО «Свобода» було зроблено заяву про те, що поява такої фальшивки - це "чергова хвиля інформаційної війни без правил, яку веде режим Януковича проти української опозиції та українського народу".
 
"Заявляємо, що "Свобода" дотримується всіх домовленостей із нашим партнером – ВО "Батьківщина". Закликаємо українські ЗМІ не брати участі в брудних іграх влади проти опозиції", - наголосили у Свободі.
 
Для інформації, офіційним сайтом політичної партії УДАР є : http://klichko.org/.
 
Згідно з даними про реєстрацію фальшивого сайту, він був створений лише 22 вересня цього року. Жодної інформації про засновника сайту немає. Вказаний телефон також належить службі, через яку зареєстровано сайт.
 
 
Що ж, виходячи з вищенаведеного, людям слід задуматися і в першу чергу для себе відповісти на запитання:
 
Чи почула влада кожного і зокрема;Чи варто продавати свій голос;Чи покращення наступило для всіх, чи тільки для тих, хто дорвався до грошових потоків;Чи у всіх українців була можливість покращити своє матеріальне становище за два роки на багато мільйонів американських доларів;Чи змогли собі прості українці побудувати маєтки, вартість яких перевищує мільйон тих же американських доларів?
 
Розумні люди радять в таких ситуаціях взяти чистий аркуш паперу і розділити на дві колонки. В правій колонці вгорі поставити значок «плюс», а в лівій відповідно «мінус». Добре подумати і в графі «+» записати все що позитивного зробила діюча влада і що в майбутньому ще зробить (але не для себе, а для людей). А в графі «-» все що не виправдало ваші надії в діючій владі. Після чого можна приймати рішення – за кого голосувати. Головне слухати своє серце і совість…
 
P.S.: Про те, що наболіло. Від автора.

Україно, Україно, Ти велична, незбагненна земля.
Ти для нас, Україно, єдина, Ти у нашому серці одна.
 
О, земле моя! Ти віками терпіла наругу,
Яку ворог постійно з тобою робив.
Ти у кожному ворозі бачила друга,
Але «друг» цей тебе, як хотів так гнобив.
 
Розлетілись ми, діти твої, Україно, по світу,
Де у праці важкій проходять роки.
Можновладці нам вдома не дали змоги жити,
Всіх заставивши в злидні та жебри піти.
 
Розлетілись по світу, шукаючи кращої долі,
Заробити хоч трошки на краще життя.
Де у праці нелегкій, де, немов би в неволі,
Думка гріє: "До злиднів нема вороття.”
 
Ми в думках із тобою завжди, Україно,
Своє серце лишили де рідний поріг.
Ти для нас, українців, – земле єдина,
На далекій землі, як той оберіг…
 
(Італія, 2005 рік)
 
Переглядів: 404 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018