Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:28

Четвер, 22.03.2018, 22:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 14 » Перший удар по м’ячу у матчі за демократію в Україні!
19:17
Перший удар по м’ячу у матчі за демократію в Україні!
 
Відкритий лист до народу України. Протягом наступних кількох тижнів Україна буде нести почесний обов’язок співорганізатора чемпіонату з футболу Євро-2012, а, отже, опиниться під «прицілом» міжнародних засобів масової інформації. Я сподіваюся і переконаний, що тисячам відвідувачів, які приїдуть в Україну, буде наданий теплий прийом, і що Євро-2012 змінить імідж Україні в очах усього світу. Європейський союз та його держави-члени простягли руку дружби вашій країні, демонструючи готовність до вільної торгівлі, безвізового режиму і допомоги українській владі в модернізації та реформуванні законів і суспільних послуг для того, щоб протистояти викликам 21 століття.

Проте, тепер для України настав час діяти. Демократичні стандарти, незалежність судової системи, дотримання прав людини і непохитна повага до верховенства права є передумовою для відносин ЄС з Україною задля досягнення подальшого прогресу та для того, щоб українців сприймали як громадян, а не як суб’єктів. Розвиток останніх подій наштовхує на тривожні висновки. Арешти політичних противників, погіршення умов ведення бізнесу та діяльності ЗМІ й системна корупція свідчать, що громадяни України в даний час позбавлені фундаментального права жити в країні, де влада служить народу і де конституційний порядок дотримується як політиками, так і чиновниками.
 
28 жовтня 2012 українці зможуть віддати свої голоси на виборах до Верховної Ради, що стане вирішальним у відносинах ЄС з Україною, але що більш важливо для вас, українці, це має стати ще одним каменем у фундаменті демократії. Дуже важливо, щоб вибори були вільними і справедливими у відповідності з усіма міжнародними стандартами.
 
Від імені Альянсу лібералів і демократів в Європейському Парламенті і тих ліберально налаштованих українських політиків, які нещодавно (25-26 травня 2012 року) зібралися в Одесі для обговорення перспективи європейської інтеграції України, я звернувся до міністерств закордонних справ усіх держав-членів ЄС і Верховного Представника з метою створити до літніх канікул механізм моніторингу виборів та підтримки за спільного управління Європейським Союзом, Радою Європи та ОБСЄ.

Ми пропонуємо, щоб традиційні зусилля зі спостереження за виборами почалися на самому ранньому етапі, і щоб місія спостерігачів за виборами була доповнена консультативною групою, яка зможе допомогти Центральній виборчій комісії виконувати свої обов'язки. Відповідальність за системну слабкість демократії в Україні не тільки на партії влади, але й на опозиції.

Ми всі повинні працювати разом, щоб переконатися у тому, що коли ейфорія футбольного чемпіонату закінчиться, народ України зміг вийти істинним переможцем жовтневих виборів.
 
Гі Верхофстадт
Президент Лібералів і демократів
в Європейському Парламенті
Джерело: ЄПУ
 
Відео: Коли ми українці забули, що ми Українці? (Автор Taras2802):
 
 
Переглядів: 363 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018