Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:26

Четвер, 19.04.2018, 15:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 24 » "Покращення життя вже сьогодні" від режиму Януковича: залякування і погрози
11:06
"Покращення життя вже сьогодні" від режиму Януковича: залякування і погрози
 
Фотоколаж BLOG.I.UA
Обвинувачення Юрія Луценка в організації незаконного стеження під час розслідування справи щодо отруєння Віктора Ющенка є епізодом порушеної проти екс-міністра МВС кримінальної справи. Генпрокуратура закидає Луценкові та його підлеглим "зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронних органів влади всупереч інтересам служби" - цитує Кореспондент.net. Адвокат Луценка Олексій Баганець вважає обвинувачення проти свого клієнта "цілком абсурдними" і має намір клопотатися про закриття кримінальної справи. Проте один з політичних сподвижників Луценка, депутат Верховної Pади Олесь Доній сказав "Німецькій хвилі", що режим Януковича прагне затягти розгляд цієї кримінальної справи на кілька місяців із тим, аби унеможливити участь Луценка в парламентських виборах.

Президент центру "Відкрита політика" Ігор Жданов вражає, що справи Луценка, так само, як і справи Юлії Тимошенко, не мають жодного стосунку до права. "Це абсолютно політичні процеси, це вибіркове застосування законодавства, переслідування опозиції та політичні репресії", – сказав він. Жданов вважає, що навіть правники не можуть знайти в цих справах складу злочину.
 
Нинішня справа проти Юрія Луценка є елементом "залякування опозиції напередодні парламентських виборів", переконаний директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран. Він вважає, що Луценко вже засуджений та ув'язнений, а тому немає необхідності в додатковому засудженні. До того ж, Луценко не має високого рейтингу популярності і не становить такої політичної загрози режиму Януковича, як Юлія Тимошенко.
 
Експерт впевнений, що у влади просто немає інших способів боротьби з опозицією, ніж порушення проти її представників кримінальних справ та застосування вибіркового правосуддя. "У відкритій політичній боротьбі влада зараз суттєво програє опозиції. Але парадокс в тому, що порушуючи кримінальні справи проти своїх супротивників влада так само програє, адже тепер найвищий рейтинг має лідер опозиції, яка перебуває у в'язниці", – сказав Таран.
 
Найбільш ефективним способом боротьби з опозицією, на думку експерта, могло би стати "не порушення політичних справ і боротьба проти опозиції в судах, а впровадження реформ, які б довели, що ця влада краща за попередню". Втім, імпотенціальний режим Януковича-Азарова навряд чи здатний на будь-які реформи, позаяк за два роки тотального панування вони спромоглися загнати Україну за всіма показниками на рівень африканських країн, де йдуть війни і панує голод…
 
За даними Markit вартість страхування боргу України від реструктуризації і дефолту (CDS) виросла на 30 базових пунктів - до 780 б.п. З початку року вартість страхування боргу України знизився на 11,60%, однак у річному вимірі зростання все одно залишається значним - 61,36%, 464 б.п. на 15 березня 2011. Максимального значення CDS досягав жовтня минулого року 11 - 988 б.п. Італія натомість зійшла на рівень 396 б.п. Варто однак зазначити, що вартість страхування боргу України на сьогоднішній день є подібною до Аргентини - 753 б.п.
 
 

УКРАЇНЦІ ЗУБОЖІЮТЬ:
 
- За даними ООН в 2010 році реальні доходи українців упали на 10 %, рівень бідності зріс на 0,4 % і досяг 26,4 % (12,5 млн. осіб).
- 8 млн. пенсіонерів в Україні отримують пенсії на рівні прожиткового мінімуму., який давно вже не відповідає реальним потребам людини, а 12 млн. громадян в 2010 році отримували доходи навіть нижче офіційного встановленого прожиткового мінімуму.
-Посилюється поляризація суспільства: співвідношення доходів найбагатших і найбідніших груп складає 30:1 (у країнах ЄС – 5,7:1).
- Дзеркалом антинародної політики влади є держбюджет на 2011 рік, яким затверджено зростання на 40% видатків на держапарат, в той же час збільшення мінімальної зарплатні передбачено лише на рівні 8,9%. Це прирікає мільйони звичайних українців на бідність.
 
ЦІНИ І ТАРИФИ РОСТУТЬ:
 
- В той час, як Уряд звітує про річну інфляцію на рівні 9%, цінники в магазинах зросли за останній рік на овочі –на 100% і більше, молоко, борошно, олію - на 40%, на гречку – майже 300%, а на решту продуктів – щонайменше на 20-30%.
- Ціна на бензин з початку року підскочила на 20% до 10 гривень.
- Тарифи на житлово-комунальні послуги за 2010 рік зросли на 30-50% (в залежності від регіону), ціна на газ зросла на 50%. В 2011 році очікується знову підвищення на газ на 30%, на теплову енергію на 52%, а також на електроенергію та воду.
- Замість обіцяного владою при підписанні Харківських угод зниження ціни на газ, люди отримали майже 100% збільшення тарифів.
 
КОРУПЦІЯ ТА ВИТРАТИ НА ЧИНОВНИКІВ РОСТУТЬ:
 
- Рівень корупції у 2011 році зріс майже на 60%. Україна посіла 134 місце за рівнем корупції серед 178 країн світу в рейтингу за 2010 рік.
-ІЗростання бюджетних видатків у 2011: Президент - на 40,9% , Генпрокуратура - на 77,8%, лікування та відпочинок депутатів - на 82%.
- Обіцяне скорочення чиновників та держструктур провалилося. Кількість центральних органів виконавчої влади зросла з 51 до 72, тобто більше, ніж на 40%. Дуже характерно, що обіцяне скорочення чиновників на третину в Адміністрації Президента призвело до зростання їх кількості на 20%.
 
ВЛАДА ЗНИЩУЄ МАЛИЙ БІЗНЕС:
 
- За простотою сплати податків Україна в 2011 році, як і в 2010 посіла 181 місце із 183, що говорить про те, що податковий кодекс не сприяв покращенню ситуації, як про це заявляє влада.
- Кількість платежів бізнесу до бюджету найбільша в світі - 135 (183 місце із 183).
- З прийняттям податкового кодексу тіньова зайнятість зросла вдвічі.

- Європейська бізнес-асоціація зафіксувала покращення ділового клімату у всіх країнах Східної Європи, окрім України.
- За перші три місяці 2011 року майже 57 тисяч приватних підприємців припинили свою роботу, а кількість створених фізичних осіб - підприємців в Україні скоротилася на 30% по відношенню до аналогічного періоду 2010 року. 
- Закрити свій бізнес вирішили на 36% більше фізосіб, ніж в аналогічному періоді 2010 року.

СВОБОДА СЛОВА ТА ПРАВА ГРОМАДЯН ПІД ЗАГРОЗОЮ:
 
- Україну виключили з категорії вільних країн у рейтингу американської неурядової організації "Freedom House".
- Україна за 2010 рік у рейтингу свободи слова "Репортерів без кордонів" знизилась на 42 позиції та займає 131-ше місце - після Іраку.
- У 2010 - 2011 році в установах органів внутрішніх справ України загинули більше 60 громадян.

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ. ПАДІННЯ НАРОДЖУВАНОСТІ:
 
- Лише за один рік діяльності уряду населення України скоротилось на 184 тисяч громадян.
- В 2010 році, вперше з 2005 року, Держкомстат зафіксував падіння народжуваності (майже на 15 тисяч в порівнянні з 2009 роком).
- Зараз по Україні середній відсоток забезпечення дитсадками – 56%. І коштів у бюджеті на розширення мережі дошкільних закладів не передбачено.
 
З Маніфесту Мережі громадянської дії «Опір»:Ми втрачаємо свою країну. Розпочато масштабний наступ на українську мову, історію, церкву і культуру. Ми втрачаємо свободу. Влада порушує права громадян на проведення зібрань, свободу слова та вільні вибори, утискає опозиційні ЗМІ, запроваджує цензуру на телебаченні., розпочато політичні репресії.Ми втрачаємо добробут. «Реформи» влади ведуть до перерозподілу суспільного багатства в інтересах влади та наближених до неї олігархів.
 
Все це є ознаками тотальної окупації України. Кожен день правління колоніального режиму несе загрозу для України та її громадян. Настав час опору! Настав час боротьби!
Переглядів: 464 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018