Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:16

Понеділок, 23.04.2018, 13:16

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 1 » Політичний бойкот ЄС щодо проведення в Україні Євро-2012 може стати скоро і спортивним
15:38
Політичний бойкот ЄС щодо проведення в Україні Євро-2012 може стати скоро і спортивним
 
Фото: footballsup.com 
Рим, 1 травня – Бойкот проведення Євро-2012 в Україні проголошений з боку країн ЄС набирає гучності та сили не лише в ЄС але і далеко поза його межами. Вже сьогодні зранку разом з Німеччиною та іншими країнами Єврозони проти політики режиму Януковича виступила і ціла міжнародна спільнота. Цілий світ гуртується навколо Юлії Тимошенко, а УЄФА задумалось над перенесенням дати проведення Євро-2012 в Україні. Позавчора Ангела Меркель, а з нею і всі інші глави країн ЄС оголосили, що будуть бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні, якщо колишнього прем'єр-міністра України та всіх інших опозиційних в'язнів, які зараз відбувають покарання у вигляді позбавлення волі за "зловживання владою”, не буде звільнено.
 
Сьогодні ініціатива канцлера Німеччини Ангели Меркель розширюється і отримує все більше визнання та підтримку в Європі та світі. Вчора прес-секретар президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу повідомила, що він не прийматиме участі у чемпіонаті Європи з футболу. Міністр закордонних справ Італії Джуліо Терці висловив глибоку схвильованість з приводу справи Тимошенко і назвав її "абсолютно немислимою і неприйнятною" з огляду на звіряче поводження українською владою з Юлією Тимошенко.
 
На сьогоднішньому ранковому мітингу у м. Ріеті, глави італійських профспілкових конфедерацій різко засудили злочинні дії української влади: "тут в Італії ми щодня є свідками того, як в Україні брутально порушуються права людини, громадянські права, права працівників та по-звірськи поводяться з опозиційними в'язнями, зокрема з Юлією Тимошенко, тож закликаємо всі країни ЄС протистояти диктатурі в Україні та допомагати українському народові у розбудові та утвердженні демократії".
 
Крім цього, сьогодні 1 травня, глава Іспанської футбольної федерації Ангел Марія Вільяр запропонував керівництву УЄФА перенести матчі чемпіонату Європи з України в Іспанію. 

УЄФА в свою чергу відкликнулась на заклики глав ЄС і світу. З огляду на виразну вибіркову юстицію, яку безцеремонно провадить в Україні режим Януковича, УЄФА не залишилась "глухою” і в ці хвилини розглядає можливість перенесення чемпіонату, який був запланований з 8 червня по 10 липня цього року на інший період або навіть рік. Ця заява була зроблена вчора головним оперативним директором УЄФА Мартіном Калленом в німецькій газеті "Suddeutsche Zeitung": "З огляду на стан справ в Україні, можливість є лиш одна. Ми розглядаємо можливість перенесення чемпіонату на інший рік", зазначив Каллен. Каллен виключив можливість проведення чемпіонату в Німеччині чи інших сусідніх країнах, але і не заперечив існування такої думки в УЄФА.
 
Також сьогодні міністр з регіональних питань, туризму та спорту Італії П'єро Нюді сказав наступне: "коли в країні щодня порушуються права громадян і демократичні принципи, спорт не може відвертатись від цих проблем і дивитисі в іншу сторону".
 
Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі у свою чергу заявив, що «боротьба за звільнення Тимошенко є не лише політичною боротьбою, але й боротьбою цивілізації, яку ми проводимо з твердим наміром та визначеністю. Я як і раніше переконаний в тому, що влада в Києві зможе набагато більше виграти, якщо Україна зуміє достойно представитись великій події спорту роблячи важливий крок вперед в області дотримання фундаментальних прав людини».
 
Реакція України. На реакцію світової спільноти чинний режим не зважає і називає бойкот Євро-2012 штучною маніпуляцією, яка виражає неповагу до спорту. Прес-секретар МЗС України Олег Волошин спромігся сказати лиш наступне: "спорт є спортом, а політика є політикою. Показуха ЄС є нічим іншим як штучною маніпуляцією. Бойкот аж ніяк не відіб'ється на українському уряді і ніяк не змусить його змінювати свою позицію, проте він неодмінно відіб'ється на чемпіонаті Європи". МЗС України звинуватило Німеччину у використанні "методів холодної війни". "Ми не хотіли б думати, що політичні лідери Німеччини здатні відродити методи холодної війни та зробити спорт заручником політики" - додав Волошин.
 
На допомогу колезі виступив і глава місії України при ЄС. "Сподіваюся, що інформація про заклики бойкотувати Євро-2012 є тимчасовою. У той же час я вважаю, що вирішення ситуації навколо так званого виборчого правосуддя в Україні, не сприяє конструктивному розвитку відносин і переводить політичний діалог на мову ультиматумів", - заявив глава місії України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв. Він також вважає "несправедливим вимагати від України досягнення політичних критеріїв членства як умову для підписання Угоди про асоціацію".
 
Що ж фальш українських дипломатів просто перевершила їх самих і найгірше те, що вони цього навіть не помічають і, ймовірно, не усвідомлюють. Якщо братія Януковича сподівається продовжувати водити ЄС за ніс пропагуючи йому і надалі псевдоєвроінтеграційні наміри України (а по суті свої власні і виключно у економічній сфері а не правовій) щодо входу в ЄС, то помиляються, бо євроінтеграція - це беззастережне прийняття ВСІХ цінностей якими живе не лише ЄС, а весь демократичний світ. Серед них є також і верховенство права та дотрмання державою прав людини та громадянина. Досягнення політичних критеріїв членства у ЄС є одним з основних умов і про це Україну інформували неодноразово.
 
Лицемірці звинувачують Німеччину у її словесних "методах холодної війни” в той сам час коли реальні дії — нещодавні вибухи в Дніпропетроську — є свідченням реального нанесення шкоди Україні з боку Росії, яка вже давно зацікавлена в нестабільності в Україні. Тому й не дивно, що вже через 3 дні після вибухів першою на "захист прав людини” в Україні виступила саме Росія, а за нею і її західні алеати такі як Німеччина, Франція та Італія. З цієї нагоди президент РФ Дмитро Медведєв лицемірно сказав наступне: "переслідування політичних опонентів в Україні кидає тінь і на саму державу, і на тих, хто такі рішення приймає. Коли хтось ненавидить когось, то і говорить йому все, що завгодно в полемічному запалі, і в запалі політичної боротьби, але коли на лаві підсудних і у в'язниці опиняються учасники президентської гонки, прямі суперники по політичному процесу, це, як мінімум, викликає величезне здивування, навіть з урахуванням наших багатих тоталітарних традицій". Проте, чинна українська влада навмисно відкидає саме політичні мотиви дніпропетровських вибухів, прекрасно розуміючи те, що за ними можуть стояти інтереси саме східного "старшого брата”, а стрілки, як завжди, стараються перевести на абсолютно непричетних до цього громадян. Аналізуючи інцидент стає очевидним те, що ціллю терористичної акції було саме дійство - проведення в Україні Євро-2012, а чому саме місцем проведення теракту стало Дніпро - виключно з огляду на місце походження Юлії Тимошенко і щоб надати цьому злочину ще більшого і гучнішого значення, (аналог - виступ "Фемен" у Ватикані) і звести слідство на манівці. Працювали однозначно наймані професіонали. Росії аж ніяк не до вподоби проєвропейські прагнення України ще від 2004 року, то ж і не виключно що до цього могли б бути причетними і її спецслужби. Тому не варто розказувати громадянам байки про бравуру укрдетективів та успішність ходу слідства, яке відразу після вибухів знаходилось у "глухому" куті. Варто згадати лиш нагороду в 2 млн. гривень, яку запропонувала влада Дніпропетровська за надання будь якої конкретної інформації, оскільки не знає як представити цей кривавий інцидент громадськості. А тим часом потерпіли зовсім невинні люди.
 
Нагадуємо, що Юлія Тимошенко перебуває у в'язниці з жовтня місяця 2011 року за "зловживання службовим становищем”, яке міжнародна спільнота справедливо розглядає і сприймає як політичне рішення чинної української влади. 20 квітня 2012 року Юлія Тимошенко розпочала голодування на знак протесту проти нещодавно отриманих тілесних ушкоджень у в'язниці з боку її працівників.
 
З огляду на це все 5 президентів країн-членів ЄС відмовились категорично приймати участь у саміті країн Центральної та Східної Європи, який є запланований на 11 і 12 травня цього року в Україні у м. Ялта. Серед них Австрія, Чехія, Німеччина, Італія та Словенія. Не виключається що і інші країни ЄС відмовляться приймати участь в саміті країни, якою керують особи з кримінальним майбутнім, у якій зневажається Конституція і зневажаються права людини та не гарантується громадська безпека.
 
Переглядів: 605 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018