Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:35

Четвер, 19.04.2018, 15:35

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Липень » 20 » Посольство Італії в Україні видає візи українцям у звичному режимі
17:37
Посольство Італії в Україні видає візи українцям у звичному режимі
 
Фото сайту: adnkronos.com
18/07 деякі українські ЗМІ online розповсюдили безпідставну інформацію стосовно того, що Посольство Італії в Україні «не пускає більше українців до Італії» або «припинило видачу віз українцям» та подібні новини. Тому повідомляємо, що Візовий відділ Посольства Італії в Україні продовжує у звичному режимі приймати заявки на подання візових клопотань та задовольняти вже подані заявки на всі типи віз у відповідності до графіку призначених прийомів. запит на отримання візи може бути поданий не тільки безпосередньо до Візового Відділу Посольства, але й до товариства VMS, уповноваженого на правах аутсорсінг збирати запити на отримання візи до Італії (розгляд даних запитів належить до компетенції Візового Відділу Посольства).
 
B останні дні дата подання документів до VMS на отримання туристичних та бізнес віз може бути призначена менш своєчасно та на більш довгий період порівняно зі звичайними строками подання. Це пов’язано з постійним зростанням кількості запитів на отримання туристичних віз до нашої країни, що досягло піку протягом останніх тижнів, та задля забезпечення своєчасної обробки поданих документів, як це передбачено Угодою про спрощення оформлення віз.
 
Заявників було своєчасно попереджено та було рекомендовано звертатися до товариства VMS набагато раніше запланованої дати виїзду. Представники Посольства та VMS зв’язалися з тими заявниками, яких торкнулася зміна графіку VMS, для того щоб призначити дату подання документів, що відповідає даті від’їзду до Італії.
 
 
Переглядів: 475 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018