Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:29

П`ятниця, 23.03.2018, 00:29

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 13 » Про вибори в Україні 2012: "регіони" чинять насильство над громадянами!
22:28
Про вибори в Україні 2012: "регіони" чинять насильство над громадянами!
 
Демократія по ПР-івськи і спротив свідомих
Фото: blog.i.ua
Перебуваючи зараз у відпустці в Україні, користаємо з нагоди щоб відвідати її регіони, міста і села та аналізуємо процес передвиборчих перегонів. Спілкуємось з громадянами, проводимо моніторинг подій, підводимо підсумки. Як і в кожній одній країні світу так і в Україні у передвиборний період сьогодні ведеться активна кампанія, роздаються буклети, листівки, шириться пропаганда, проте активність політичних партій на території областей в порівнянні з діяльністю кандидатів-мажритарників залишається низькою. Вже сьогодні зрозуміло, однак, на яких кандидатів робить ставку місцева влада за вказівками "з верху". Здавалось би все в нормі, але все це лиш поверхнево. Тому ми копнули глибше і натрапили на реальне злочинне насильство, яке чинний режим без жодних скруполів совісті вже сьогодні мажорно впроваджує по всій без вийнятку території України.  
 
Це насильство виразно маніфестується через ніщо інше як жорстоке відкрите застосування адмінресурсу у формі залякувань, примусу, шантажу. Кримінальний Кодекс України чітко визначає що таке насильство і передбачає відповідні покарання за скоєння цього типу злочину, але "своїх" він не стосується з огляду на чинне вибіркове правосуддя та юстицію. Сама ж підтримка адмінресурсу режимом Януковича проявляється в різноманітній спосіб.
 
Сьогодні в Україні чітко помітна присутність запрограмованих кандидатів від режиму на офіційних заходах, за бюджетні кошти (тобто нас з вами українців - платників податків) відкриваються щораз нові різні об’єкти, надається щедра допомога своїм бюджетним закладам, кандидатам від влади «присвоюються» нагороди за високі досягння у керівництві. І все це всупереч п.13 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» у відповідності до якого кандидатам заборонено проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам чи організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей!
 
Купляється все якщо не за гроші, то за дуже великі гроші. Виразною також є постійна присутність цих кандидатів у комунальній пресі та сайтах органів державної влади, а посадових осіб, які є "інакомислячими" у добровільно-примусовий спосіб притягується через погрози та залякування до роботи в штабах провладних кандидатів, самої ж ПР, вибудови логістики, розповсюдження пропаганди про Парітю Регіонів та моніторингу ситуації. Натомість ті, які відмовляються і не бажають добровільно-примусово вступати у ряди ПР (а саме директори держпідприємств, шкіл, дитсадків, лікарень, поліклінік, і т.п.) - звільняють з роботи, переводять на нижчі посади, або взагалі звільняють з них, а проти найбільш "непокірних" автоматично порушуються кримінальні справи за скоєння нескоєних злочинів! Голодна, жебракувата, підкаблучна і злочинна міліція діє проти таких за принципом: "аби була особа, а справу проти неї ми знайдемо!"
 
Опозиційним силам обмежується право на розміщення передвиборчих стендів та реклами, обмежується і сам доступ до комунального міського та обласного телебачень. Шалено порушуються права людини. В Чернігові, наприклад, взагалі відсутня будь-яка зовнішня реклама об’єднань опозиції «Батьківщини». Щодня з'являється маса нових безкоштовних газет (в яких ще й часто друкується програма телепередач зі своїми кандидатами), що сильно підриває роботу комерційних видань, особливо, якщо вони проопозиційного спрямування. Значною є поява немаркованих політичних матеріалів з виразно замовним характером. Такі матеріали в Україні називають «джинсою». В кожному одному номері пишуть про роботу провладних кандидатів. На комунальному телебаченні відповідно теж домінують сюжети про кандидатів від влади. Ними також використовуються радянські традиційні методи передвиборчої агітації: концерти-зустрічі та щедрі подарунки.
 
А ось і ще інші радянські методи діяльності чинного режиму: по всій Україні директорів середніх та загальноосвітніх шкіл (не говорячи вже про держпідприємства та установи) запрошують на "побачення" до кабінетів районних адміністрацій та в управління районної або/та обласної освіти для профілактичної розмови. "Запрошується" вступати до лав ПР. У разі відмови з ними починають говорити у грубішій формі і "просять ласкаво" добровільно звільнятися з займаної посади через свою симпатію чи приналежність до опозиційних партій, або непартійність. У неофіційній обстановці їм пояснюють, що людина, яка належить до будь-якої іншої, ніж Партія Регіонів політичної сили, не може займати керівні посади в державних чи бюджетних установах!!! АБСУРД, ЯКИЙ ІСНУЄ ЛИШЕ У ПОСТ-РАДЯНСЬКІЙ УКРАЇНІ ТА РОСІЇ! ТАКОГО В ЄВРОПІ НЕ ІСНУЄ НІДЕ, адже в Україні існує свобода вибору, (правда лише у теорії), яка є чітко зазначена навіть Конституцією України. Окрім цього зовнішньополітичний вектор України - європейський!!! Кого ж тоді дурять чиновники? Європу і самих себе!
 
Дії влади, звичайно ж, є незаконними, адже директори шкіл чи інших держзакладів будучи кандидатами в народні депутати по багатомандатному виборчому округу від тієї чи іншої партії і їх звільнення з посади чи переведення на іншу посаду суперечить ст. 76, п. 2 Закону України «Про вибори народних депутатів України»!!! Особливо увагу до себе відчувають члени ПП «УДАР Віталія Кличка». Сам тиск влади на кандидатів від «УДАРу» чи інших опозиційних сил пояснюється тим, що ці партії є альтернативою сучасному політикуму і здатні покласти край провладній Партії Регіонів остаточно узурпувати владу в Україні.
 
А на завершення - наше здивування. Живучи в Італії, ми привикли до порядку та дієвості закону. Якщо б такі події відбувались у якійсь країні ЄС чи далекого зарубіжжя з солідною демократією, то громадяни цих країн вже б давним-давно розпочали масові акції непокори, страйки, звертались би до суду або прокуратури через адвокатські асоціації (а в окремих випадках до поліції чи жандармерії) з проханням притягнути до відповідальності "героїв" за таке безчинство. Але оскільки в Україні демократії ніколи не існувало, як і ніколи не існувало незалежного та некорумпованого (підкаблучного) суду, то таку вседозволеність "мажорів" режиму подолати важко, особливо якщо народ не дружній і не знає собі ціни. Тому сьогодні в Україні й непомітно виразного суспільного спротиву. Кожен знає і розуміє, що такі речі є, але і ніхто нічого не робить, щоб покласти цьому край! Нарікають всі...а дій не видно! Тож чи не настав час, браття-українці, піднятися з колін і вийти на вулиці як це роблять інші європейські нації, які знають собі ціну проти злочинної влади та дати відсіч цьому "мажорству"?! Вистарчить бути рабами злочинців!
 
Юристи ІПП в Італії
(продовження слідуватимуть)
 
Переглядів: 520 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018