Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:12

Четвер, 19.04.2018, 15:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 1 » Протистояння між Києвом та ЄС закінчаться поразкою для цілої України
21:42
Протистояння між Києвом та ЄС закінчаться поразкою для цілої України
 
Посол ЄС в Україні
д-р. Жозе Мануель Пінту Тейшера
Цього дипломатичного землетрусу між послом ЄС та МЗС України слід було очікувати вже давно. Заполітизоване українське правосуддя з прогнилою давним-давно системою "правоохоронних" органів України після винесення вироку екс главі МВС України Юрієві Луценку остаточно задекларувало себе рабом провладного олігархічного клану і стало причиною обурення ЄС по відношенню до даної ситуації, яка стала тією останньою краплею, що остаточно переповнила келих терпеливості навіть найтерпеливіших, які, однак, без мінімальної агресії та лукавства висловили своє непохитне "ні" тому беззаконню і вседозволеності української влади від яких вже довгих 20 років страждає вся українська нація. Що сталось? Пропонуємо Вам повний перегляд даної справи.
 
27 лютого 2012 року відразу після винесення вироку Печерським судом м. Києва екс главі МВС України Юрієві Луценку засудивши його до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна за "перевищення службових повноважень на посаді міністра внутрішніх справ", Посол ЄС в Україні д-р. Жозе Мануель Пінту Тейшера відразу висловив своє глибоке занепокоєння щодо застосування в Українi виборчого правосуддя. Коментуючи даний вирок д-р. Тейшера зазначив: "завершення процесу угоди про асоціацію підірвано останнім розвитком подій в Україні, в основному використанням виборчого правосуддя для політичних цілей", однак "ЄС все ж таки зацікавлений ще у підписанні угоди про асоціацію та створенні зони вільної торгівлі з Україною".
 
В чому ж вина Юрія Луцeнка?

Печерський суд визнав Луценка винним в незаконному виділенні квартири і зарахування громадянського стажу в міліцейський водієві Леоніду Приступлюку, а також у підписанні наказів про святкування Дня міліції у 2008-2009 роках. Таке лише можливе в Україні. 

Проте, Європейський Союз вважає, що вирок Юрієві Луценко свідчить про непрозорість і залежності судового процесу. США, Великобританія, Канада, Швеція і Польща вслід за Послом від ЄС висловили своє глибоке разочарування вердиктом українського суду. Це розчарування підтвердила і вся міжнародна спільнота.
 
Щоб захистити "своїх" МЗС України відразу жорстко розкритикував діяльність посла ЄС в Україні та його слова. Про це йде мова в коментарі Департаменту інформаційної політики МЗС України щодо публічної діяльності посла ЄС в Українi. Там заявляють, що "зі зростаючим подивом спостерігають за публічними висловлюваннями посла ЄС в Україні, які з кожним місяцем все менше відповідають тому, що за усталеними в міжнародному спілкуванні традиціям можуть собі дозволити дипломати". Зокрема МЗС заявило: "Від ситуації навколо майбутніх виборів мера міста Києва до стану інвестиційного клімату в Україні - все те, що зазвичай є предметом обговорення українських громадян, політиків та експертів, регулярно стає приводом для коментарів і оцінок людини, офіційні функції якого полягають у поданні дипломатичних інтересів інтеграційного об'єднання іноземних держав".
 
Тут на зауваження МЗС варто сказати наступне: керівництво МЗС України не врахувало того, що Надзичайний і Повноважний Посол від ЄС є представником тих, які не толерують дій та інтересів сторони, яка просячи підписання Угоди про Асоціацію, у відкритий спосіб на цілий світ манiфестує нехтування тими незаперечними європейськими цінностями, без впровадження в дію яких в Україні, інтеграційному об'єднанню з ЄС не відбутись ніколи. А його політологічні оцінки і судження - це те, що ЄС у складі 27 країн-учасниць реально намагається виразити Україні за останні роки правління діючого режиму Януковича. Про це не знають громадяни, які живуть в Україні, бо від них приховується правда, але не ми, громадяни України, які живемо в ЄС і пильно спостерігаємо за розвитком подій в Україні...

МЗС натомість коментуючи заяву посла ЄС в Україні продовжує: "Питання навіть не тільки в тональності висловлювань посла Тейшейри, а в тому, що той, хто був направлений в Україну як дипломат, і саме в такій якості сприймається і в Брюсселі, і в Києві, самовільно прагне перетворитися фактично в учасника українських внутрішньополітичних процесів та публічного дискурсу. Ми б спокійно і навіть з радістю спостерігали за "українізацією" пана Тейшейри, якби його політологічні оцінки і судження сприймалися українськими громадянами та ЗМІ як його особисту думку, а не офіційна позиція 27 країн-членів Європейського Союзу ".

З цієї нагоди хочемо звернути увагу наших земляків в Україні на те, як висвітлюють дану ситуацію підконтрольні режиму ЗМІ України. Цитуємо: "як повідомлялося, глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшера звинуватив Україну в застосуванні виборчого правосуддя"... Звідси й постає питання: хто ж тоді піклується в Україні про донесення суспільству такої інформації? Беззаперечно - МЗС!
 
В кінцевому результаті подаємо реакцію речниці Високого Представника ЄС Ештон на заяву МЗС України щодо Посла Пінту Тейшейри: "Із превеликим розчаруванням ми взяли до уваги коментарі Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України стосовно Голови Представництва Європейського Союзу в Україні, Жозе Мануела Пінту Тейшейри. Ці зауваження є невиправданим та необгрунтованим нападом на людську порядність та професіоналізм Посла Пінту Тейшери. Ми категорично відхиляємо їх. Посол Пінту Тейшейра і надалі має цілковиту довіру Європейського Союзу та підтримку Високого Представника ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки - Віце-президента Європейської Комісії Кетрін Ештон та Європейської служби зовнішньої дії". Мая Кочіянчич, речниця Високого Представника Ештон.
 
А на завершення слід зазначити наступне - щастя від Бога, що в Україні є такі особи як чинний Посол ЄС д-р. Тейшейра, а також, що він не громадянин України, бо інакше б за такі слова його чекала б доля Тимошенко, Луценко та інших свідомих патріотів України. Проте часи змінились і українців тепер не залякати нічим, а свободу слова не спинити нікому...тим більше що свобода слова - це дар Божий! А ми, українці, повинні задуматись врешті-решт над тим скільки ще ця кланова політика керуватиме нами і чи не прийшов час покласти цьому кінець?!
 
Назар Ільшанський
м. Флоренція (Італія)
політолог-міжнародник
Переглядів: 308 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018