Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:34

Субота, 17.03.2018, 05:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 28 » РАДА ВИМАГАЄ ВІД РАДБЕЗУ ООН СКЛИКАТИ ЗАСІДАННЯ ПО КРИМУ
15:06
РАДА ВИМАГАЄ ВІД РАДБЕЗУ ООН СКЛИКАТИ ЗАСІДАННЯ ПО КРИМУ

Верховна Рада підтримала постанову щодо подій в Криму. Пізніше депутати підійшли до спікера ВР Турчинова і сказали, що вони нібито не встигли проголосувати. Тому Турчинов поставив на голосування в цілому, його підтримали 225 – постанову не проголосували. Турчинов повернувся до голосування ще раз – проголосували 246 депутатів. "Верховна Рада вимагає від Російської Федерації припинити кроки, які мають ознаки зазіхань на державний суверенітет  і територіальну цілісність України у тому числі відмовитися від підтримки сепаратизму в Україні у будь-якій формі", - сказано в постанові. "Зі свого боку ВР наголошує, що всі громадські права громадян України російської національності гарантовані Конституцією України і міжнародними зобов'язаннями України, в тому числі і мовними будуть надані повністю і неухильно дотримуватись в Україні", - сказано в постанові.

ВР вимагає від усіх держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму практичними діями підтвердити закріплені в меморандумі принципи: поважати незалежність та суверенітет і існуючі кордони України.

Від підписантів меморандуму – Росії, США, Великобританії – ВР вимагає підтвердити зобов'язання утримуватись від загрози силою чи використання зброї проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України і що ніяка їхня зброя не буде  використана  проти України.

Закликає сторони-підписанти меморандуму провести негайні  консультації з Україною для зняття напруги та відновлення атмосфери взаємної довіри.

Вимагає від держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму  підтримати здійснення Радбезом ООН моніторингу ситуації в окремих регіонах України, зокрема в Криму як такої, що може становити загрозу міжнародному миру та безпеці.

У разі її ескалації депутати вимагають від держав-гарантів  домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, яка є учасницею договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Депутати також запросили в Україну спеціальну місію ОБСЄ та Ради Європи для перевірки належного дотримання прав громадян України всіх національностей і конфесій у Криму та інших регіонах України.

Депутати звернулися до Ради безпеки ООН з пропозицією скликати засідання для  розгляду зазначених проблем.


Українська правда: Крим, Верховна Рада, Росія, США


Переглядів: 187 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018