Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:11

Четвер, 19.04.2018, 15:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 1 » Реформу правоохоронних органів в Україні проведуть лише заради Євро-2012?
16:42
Реформу правоохоронних органів в Україні проведуть лише заради Євро-2012?
 
Фото ebay.com
Сумнозвісні на цілий світ вибухи в Дніпропетровську вже вкотре підкреслили непрофесійність правоохоронних органів в Україні та їх низьку оперативність у запобіганні терористичних актів. Тому потрібно їх негайно змінювати і перш за все заяву на звільнення повинні подати саме Калінін і Захарченко за невміння захистити власних громадян, проте Янукович їх не прийме, оскільки характер вибухів є чисто політичним, навіть якщо влада його категорично відкидає зі зрозумілих всім міркувань. А тимчасом наближається ЄВРО 2012 і, якщо чинна влада не перегляне свої позиції щодо опозиційних в'язнів та питань безпеки, ЄВРу в Україні не відбутись та й західні вболівальники в Україну не приїдуть однозначно. Читаючи на сторінках інтернету та преси про постійні тортури громадян з боку міліції та про вибухи в Україні, іноземці звісно здаватимуть квитки, бо хіба можна їхати в таку країну, де влада знущається зі своїх політичних опонентів кидаючи їх у тюрми і де правоохоронні органи геть не здатні нічому протидіяти а ще й своїми діями часто нагадують дівчаток, яких запрошують можновладці собі для розваг на вечірку. Для західної людини такі феномени є просто неприпустимими.
 
В Україні влада демонструє своє небажання працювати відкрито, прозоро і прислухатись до думки фахівців. Нещодавно Геннадій Москаль розповідав про те, що про масові теракти в Дніпропетровську правоохоронні органи були попереджені ще в листопаді 2011 року, коли біля урни було вбило бізнесмена, який випадково зупинився біля кіоска купити води. Тоді СБУ сказало, що це був замах саме на бізнесмена, але це не так. Бо хто міг знати, що бізнесмен випадково зупиниться біля кіоска? Тобто коли зараз влада кричить, що ніхто не попереджав про теракти, ніхто не погрожував, що для них це сюрприз, то це ніякий не сюрприз. СБУ, МВС, прокуратура були попереджені про теракти ще восени. І що, якесь керівництво з Києва виїжджало до Дніпропетровська, намагалося вияснити, що відбувається? Ні, такого не було. Усе спихнули на замах, але це не був замах! Хтось каже, що це може бути вигідно опозиції, але реалія є та, що це нікому не вигідно! Влада каже, що опозиція може "тішитися”. Тішить з чого?! З того що постраждали абсолютно невинні люди?! Влада краще б зайнялась знайденням СПРАВЖНІХ винуватців через своїх ж супердетективів, які в свою чергу повинні передати їх правосуддю, а не чинити самі з ними правосуддя як це є сьогодні, але й саме правосуддя в Україні продажне і слабке, бо залежне від влади...то хто ж тоді захищає громадян в Україні? Дід НІХТО...

Прорахунки у діяльності СБУ. Сьогодні слід преглянути діяльність СБУ і спрямувати її у властиве їй русло, щоби вона займалася питаннями захисту національних інтересів так як це робить CIA, FBI, NS. Її першочергове завдання - це запобігання злочинам, які становлять національну небезпеку нашої держави. Сьогодні СБУ у цьому значно ослабла.
 
Янукович не помилився. Коментуючи події в Дніпропетровську, глава держави сказав наступне: «Ми знаємо, що є постраждалі, розуміємо, що це для нас черговий виклик, - виклик для всієї країни». І справді теракт у Дніпропетровську - це справжній виклик для цілої України, за яким Януковичу ймовірно відомо хто саме стоїть і чому так сталось. Свідченням цього є його ж слова, які він 20 квітня 2012 року - 7 днів перед терактом -сказав на на засіданні Комітету з реформування та розвитку Збройних сил України та оборонно-промислового комплексу: "Військові конфлікти в безпосередній близькості від кордонів України є малоймовірні" і додав "нині існують загрози іншого характеру, реалізація яких може призвести до ще більших втрат, ніж від війни. Йдеться, зокрема, про збільшення масштабів тероризму, кібер-атаках, а також організованої злочинності". ОТЖЕ ЯНУКОВИЧ ЗНАВ ВСЕ!
 
Нещодавно Верховна Рада незважаючи на 1000 сторінок критики і рекомендацій з боку міжнародних експертів все ж таки прийняла новий КПК. У відповідності до його норм правоохоронці не мають права застосовувати фізичну силу до громадян, а як є насправді? Юлію Тимошенко побили...ті ж самі правоохоронці з державної пенітенціарної служби. Нехтуючи і зневажаючи закони, влада намагається заставити правоохоронців дотримуватись їх і наглядати за їх виконанням іншими - серед яких є ті ж самі депутати, які ці закони приймають, а потім не дотримуються. От і створюється замкнуте коло розірвати яке не бажає ніхто. І ЄС у цьому вже давно переконався.

Тому за це "замкнуте коло" врешті-решт взялись правозахисники. І це прекрасно. Такі рішення залежить сьогодні лише від нас громадян України: або ми упорядкуємо самі нашу державу, або і надалі бовтатимось у «болоті» вседозволеності чинної влади і міліції та повного безправ'я і незахищеності. Цю істину прекрасно зрозуміла міжнародна правозахисна організація Amnesty International, яка властиво і закликала сьогодні владу України покласти край злочинності в лавах правоохоронців, застерігаючи, що інакше вболівальники на Євро-2012 ризикують зазнавати зловживань української міліції. А насправді українська міліція ще не знає жорстокості інозеців, то ж при простій зачіпці, як це собі сьогодні вільно дозволяє міліція робити з українцями, зможе добряче дістати і особливо коли вони (іноземці) є напідпитку.

Як мовиться в прес-релізі організації, правозахисники хочуть, щоб влада України напередодні чемпіонату Європи з футболу чітко дала знати, що не потерпить зловживань правами людини з боку правоохоронців, і публічно зобов’язалася створити незалежний орган для розслідування скарг проти дій міліції. У ЄС такими випадками займається внутрішня безпека МВС.

Директор Amnesty International у справах Європи і Середньої Азії Джон Далгойзен заявив, що Україна нагально потребує нової і міцної системи розслідування злочинів міліції, а самі правозахисники погоджуються з тим, що реформа судових та правоохоронних органів в Україні є вкрай негайною і необхідною. Але все ж таки, висловлюють своє занепокоєння, що судова система ще не готова до цих реформ і що все потрібно робити поступово.

В МВС жорстокість працівників міліції оправдовують через брак грошей. У простого міліціонера зарплата близько 2 тисяч гривень. Це ганьба для держави." - заявив голова профспілки, один з авторів проекту "закону про поліцію" - Анатолій Онищук.

Натомість промотор і батько реформи правоохоронних органів України нардеп Василь Грицак від Партії Регіонів аксерерує цю ініціативу будь якою ціною плануючи вже до ЄВРО-2012 зробити з міліціонерів поліцейських на відміну від позиції екс міністра МВС Анатолія Могильова, який був противником "поліції" у будь якій формі і мав рацію. Неможливо зробити з утвердженого розбишаки та хабарника зразкового поліцейського, який немає мінімального поняття що таке поліція, які її функції, до чого вона покликана і як все це функціонує разом з правами людини та громадянина.

Реформа правоохоронних органів потребує великих грошових затрат і надзвичайно високої професійної формації. Агентами української поліції повинні стати абсолютно нові і незаплямовані (без судимостей) громадяни України з розвинутими інтелектуальними здібностями та відповідною зарплатою. Її можна зробити такою, якщо число новоприйнятих буде значно меншим за сьогоднішнє. Робити реформу виключно заради "зміни вивіски" неварто і це непрофесійно. Слід взяти за приклад Грузію, адже лише така реформа зможе дати свої плоди.

Нагадуємо що спроби реформування міліції проводилися з початку дев'яностих, кілька разів змінювалася структура міністерства та його територіальні підрозділи. Але щоразу все впиралося в існування кількісних показників при розкритті злочинів. Це фактично штучні норми, які і сьогодні часто призводять до порушення прав і свобод громадян.
 
Фото: vladvinichenko.blogspot.com
 
Поліція Грузії:
 
 
 
Переглядів: 1235 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
Surprsiing to think of something like that

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018