Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:15

Субота, 21.04.2018, 23:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 16 » Роботу офіційного сайту ВГО "ЗТР-Солідарність" поновлено
20:13
Роботу офіційного сайту ВГО "ЗТР-Солідарність" поновлено
 
Фото: tr-solidarnist.com
Впродовж майже вдох місяців офіційний сайт ВГО "ЗТР-Солідарність" не працював з причин хакерського зламу. В наслідок "бравури" хакерів були знищені та пошкоджені статті, фото та відеоматеріали. Як повідомиили представники організації, це вже не перша спроба "закрити рота" тим, які щодня боряться за соціальну справедливість і реалізацію демократичних прав українців як в Україні так і у світі. Незаконне проникнення було спрямоване на знищення виставленої інформації та пошкодження імміджу самої організації.
 
Голова ВГО "ЗТР-Солідарність" Віктор Горобчук зазначив, що "завдана шкода сайту аж ніяк не позначиться на подальшій цілеспраямованій діяльності нашої організації і це надало нам ще більшого бажання працювати для добра України та українців".
 
Хакери використовували метод під назвою «spear phishing», тому практично неможливо визначити, хто стоїть за цими спробами злому — приватні особи чи державні органи.
 
Переглядів: 547 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018