Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Середа, 21.02.2018, 06:34

Середа, 21.02.2018, 06:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Лютий » 6 » Росія готується до військового інтервенту в Україні?
12:58
Росія готується до військового інтервенту в Україні?

Радник президента Російської Федерації Сергій Глазьєв впевнений, що Москва зобов'язана втрутитися в ситуацію в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Комерсант-Україна, відповідаючи на питання, чи можливо активне втручання Росії, якщо ситуація піде за негативним сценарієм.

"Ми сьогодні повинні згадати про Будапештський меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1994 року, де всі учасники домовилися забезпечувати цілісність і безпеку України" , - сказав він. "Згідно з цим документом, Росія і США є гарантами суверенітету і територіальної цілісності України і, відверто кажучи, зобов'язані втручатися, коли виникають конфліктні ситуації такого роду", - сказав він. "А те, що витворяють сьогодні американці, в односторонньому порядку грубо втручаючись у внутрішні справи України, - очевидне порушення цього договору. Угода передбачає колективні гарантії та колективні дії", - додав він.

Радник російського президента Сергій Глазьєв також запевняє, що Росія не зацікавлена в розколі України, проте вважає, що ідея федералізації України є "розумною пропозицією". Про це він заявив в інтерв’ю виданню "КоммерсантЪ Украина". Що ж до федералізації, то це "не ідея, а навіть очевидна необхідність", зазначає радник Путіна.

"У рамках жорсткої унітарної держави протистояння постійно продовжуватиметься, а цього на мій погляд непотрібно. Щоб його зупинити, потрібна федералізація. Слід надати регіонам достатньо прав, можливість самостійно формувати свої бюджети і навіть можливість часткового зовнішньополітичного самовизначення", – каже він.

"Зверність увагу: на сьогодні економічні, культурні, людські зв’язки між областями Західної та Східної України слабші, ніж зв’язки між Південно-Східною Україною та Росією, а також між західними областями та країнами Євросоюзу", – переконує Глазьєв. – "Зараз бачимо це у механізмах культурного обміну, скоро таке ж проявлятиметься в економіці. Фактом є і те, що різні частини України тягнуться до різних торгово-економічних утворень. При цьому областей, зацікавлених у Митному союзі, значно більше, ніж тих, хто може розраховувати на реальну вигоду від вільної торгівлі з ЄС".
Підсумовуючи сказане Сергієм Глазьєвим зрозуміло, що план розколу України Росія розпочне впроваджуватиме відразу після закінчення Олімпіади і робитиме це будь-якою ціною і у будь-який спосіб. Не виключається, ймовірно, і введення російських військ на територію суверенної країни, якою є Україна. Федералізація України, яку пропонує Глазьєв, але відкрито про це не говорить, - це прямий замах на Конституцію України і причому іноземним громадянином. Чинна Конституція декларує Україну як УНІТАРНУ а не з ФЕДЕРАТИВНИМ УСТРОЄМ країну. Тому заклики будь-кого до федералізації України є злочинними. Федералізація - це преамбула до остаточного територіального поділу України під наївним аргументом "уникнути подальшого протистояння".
Переглядів: 232 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018