Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:08

Субота, 21.04.2018, 23:08

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 24 » Розпочалось подання заяв на “Флуссі 2012” для сезонних робіт
09:42
Розпочалось подання заяв на “Флуссі 2012” для сезонних робіт
 
Фото сайту: interno.it
Департамент з питань цивільних свобод та імміграції Міністерствa Внутрішніх Справ Італії створив новий сервіс, який дозволяє роботодавцям в режимі он лайн подавати запити в електронному вигляді для надання дозволу на роботу для іноземних громадян країн, які не входять до складу ЄС. Окрім цього іноземні громадяни, які легально проживають в Італії можуть тепер самостійно подавати заявки на поєднання сім'ї та зміни їх дозволу на проживання у відповідності до Законодачого Декрету № 286/98 зі змінами, які були внесені Указом Президента Республіки № 394/99 та звітність про їх сім'ї (новоприбулі) для підписання Угоди про Інтеграцію, який було введено Декретом Президента Республіки №179/2011. Відповідний урядовий декрет було опубліковано 19 квітня 2012 року в ОВ.
 
Окрім цього МВС Італії повідомляє, що вже доступнi для заповнення бланки (C і BPS) для запитів на дозвіл на сезонну роботу відповідно до Указу Президента Ради Міністрів Італії від 13 березня 2012 року, та для програмування приїзду іноземних сезонних працівників у державу на 2012 рік. Модулі будуть доступні на сайті до 31 грудня 2012 року. Для отримання більш детальної інформації про заповнення заявок необхідно завітати на сторінку модулістики МВС Італії. Pоботодавці, які бажають подати запит, можуть це зробити тут з-за умови попередньої реєстрації на сайті МВС та інсталяції відповідної аплікаційної програми в себе на комп'ютері, а також заповнити бланк, який знаходиться у розділі "Richiesta di nulla osta al lavoro subordinato stagionale”.
 
Варто зазначити, що урядовий декрет містить в собі і деякі приємні новини, тобто декретом надається значне спрощення процедури для тих, які вже в минулих роках володіли дозволом на проживання для сезонної роботи в Італії. 
 
Ось перелік країн з яких буде залучено працівників для сезонної роботи у сфері сільського господарства, або у сфері готельного бізнесу на 2012 рік: Албанія, Алжир, Бангладеш, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Єгипт, Республіка Філіппіни, Гамбія, Гана, Індія, Косово, Македонія, Марокко, Молдавія, Чорногорія, Ніґер, Нігерія, Пакистан, Сенегал, Сербія, Шрі-Ланка, Туніс, Україна.
 
Переглядів: 541 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018