Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:34

Четвер, 19.04.2018, 15:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 29 » Що реально дає Україні нещодавно прийнята резолюція ГА ООН по АР Крим?
10:24
Що реально дає Україні нещодавно прийнята резолюція ГА ООН по АР Крим?

Останнім часом багато політиків у своїх передвиборчих програмах декларують про свою здатність відновлення території Криму, який зараз є насильно окупованим Російською Федерацією. Пусті гасла чи все ж таки така можливість існує? Варто розуміти, що одностайне невизнання всім світом анексії Криму – це величезна підстава для позиції України в напрямі відновлення де-факто Криму як однієї з областей України. Саме резолюція ООН є абсолютно переконливою основою для захисту позиції України щодо Криму у всіх міжнародних судах і Путін це розуміє.

Сама резолюція Генасамблеї ООН є безпрецедентним рішенням і навіть у попередніх конфліктних ситуаціях, зокрема, під час війни у 2008 році між Росією та Грузією, думки розходились набагато більше, а тут фактично є виразна, чітка і єдина позиція по Україні і в масштабах ООН. Посилання на статтю 2 статуту ООН вказує, що всі ті країни, які не підтримали цю резолюцію, фактично, вивели себе за рамки загальноприйнятних механізмів.

Резолюція Генасамблеї ООН не містить в собі юридично-зобов'язуючих норм саме для подальших кроків в рамках механізмів ООН, але це політико-правовий документ, який може бути абсолютно переконливою основою для захисту позиції України у всіх міжнародних судах стосовно питань захоплених об'єктів власності, інфраструктури, земель, територій, військових кораблів в Криму тощо. Іншими словами Генеральна Асамблея ООН надала українській дипломатії інструмент для захисту своїх інтересів у міжнародних судах. Тому треба не гарячкувати, а просто робити невідкладні рішучі дії з подання позовів від української сторони в міжнародні суди і світова судова спільнота їх неодмінно задовільнить.

Микола Фестащук

юрист-міжнародник

спеціально для ІНПП в Італії

 

Переглядів: 272 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018