Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:34

Понеділок, 23.04.2018, 13:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 24 » Що змушує сьогодні українців втікати з України за кордон?
13:33
Що змушує сьогодні українців втікати з України за кордон?
 
Остання 4-та хвиля еміграції українців з рідної домівки розпочалась наприкінці далеких 90-их, коли вони добровільно-примусово були змушені залишати Україну і їхати туди де їх ніхто не запрошував і не чекав. Переважно це були Англія, Австрія, Італія, Іспанія, Португалія, Німеччина, Польща, Чехія та Росія. Здавалось би, що з пройденим часом, через декілька років ця втеча інтелектуалів припиниться, та й самі вони повернуться назад, але так не склалось...цей процес набрав ще більш трагічного характеру, коли з України почали втікати і проєвропейські політичні діячі. 
 
Останнім, хто був змушеним покинути Україну став Олександр Тимошенко, чоловік екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, який пізніше отримав статус біженця у Чехії незадовго після екс-міністра економіки Богдана Данилишина. А до цього емігрували з України і інші знані політичні постаті такі як екс голова Держрезерву Михайло Поливанов та Денис Олейніков. Останній був змушений виїхати з України у Хорватію через випуск всесвітньознаних футболок з написом: «Спасибо жителям Донбасса…».
 
Михайло Поживанов, Богдан Данилишин, Олександр Тимошенко і Денис Олейніков стверджують, що їх виїзд з України був вимушеним, який містив у собі чисто політичний характер помсти зі сторони чинного режиму Януковича. Проте вони не склали руки за кордоном і не припинили своєї політичної діяльності для змін в Україні. Зокрема, Олександр Тимошенко у Чехії зареєстрував міжнародну громадську організацію «Батьківщина», Денис Олейніков у Хорватії - «Рух Розумних», а Богдан Данилишин створив організацію «Українська Європейська перспектива».
 
Зараз, з різних причин, у Чехії перебуває 171 біженець-українець! За даними Світового банку Україна перебуває у першій десятці країн-лідерів по міграції (при чому добровільно-примусовій). Крім того, за інформацією цієї ж організації Україну вже залишили 6,6 мільйона громадян України, а в Україну (на їх) тобто наші з вами, земляки, місця вже прибули 5 мільйонів іммігрантів з Азії та Африки. І це не дивно, адже в Україні на відміну від всіх решта європейських країн не існує квотної системи, яку призначає уряд для в'їзду в країну іноземців з огляду на конкретну необхідність робочої сили у країні. Україна мафіозних кланів працює в режимі постіних "відкритих дверей" вже добрих 16 років, надаючи іммігрантам - на відміну від українських громадян, які працюють за кордоном - готовий дозвіл на постійне проживання в Україні, а українці у країнах ЄС чекають на такий дозвіл як мінімум 5 років!
 
Ось що думають з цієї причини українські політики в Україні:
 
Ігор Ткачук (39 років) голова обласної організації партії «Удар», депутат Вінницької міської ради - "Те, що за останні два роки в Україні погіршилася ситуація зі свободою слова та демократією, напевно бачать всі. І говорити, що це не так, може тільки той, хто не бачить очевидного. Тому й прагнуть виїхати українці за кордон у пошуках більш сприятливих умов та задля безпеки свого власного життя та життя своєї сім'ї. Крім того, ми бачимо згортання демократії у політичному аспекті. Зараз у тюрмі перебуває Юлія Тимошенко, у слідчому ізоляторі Юрій Луценко. Наш лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що екс-прем’єр України Юлія Тимошенко і колишній голова МВС Юрій Луценко мають брати участь у парламентських виборах восени 2012 року. Це те, що стосується політики. А стосовно життя простих людей, то партія регіонів, і їхній лідер Віктор Янукович, коли йшов на вибори, говорив, що кожному українцю стане краще жити «вже сьогодні». Але ми бачимо, що покращення життя, на яке усі ми сподіваємося, не відбувається. І, що дуже важливо: люди не повинні сидіти в тюрмі за політичні погляди! Якщо свобода слова і демократія згортається, то це впливає на усіх нас. На підприємців, політиків, простих людей. Згортання демократії не можна сприймати як щось, що не стосується кожного з нас. Зараз цей процес очевидний. Це видно усім. І звідси висновок – люди, що відчувають на собі повернення диктатури, прагнуть позбавитися цього. Багато хто бачить вихід з ситуації в еміграції. Але, на жаль, українців за кордоном бачать лише як дешеву робочу силу зі Східної Європи".
 
Владислав Старинець Партія регіонів: "- Досить складно проаналізувати у короткому коментарі весь спектр причин, які змушують наших співгромадян шукати роботу за кордоном. Катастрофічний розвал вітчизняної економіки, який стався під час правління «помаранчевих» (цей розвал стався ще з-за часів Кравчука-Кучми, але для регіоналів часи "кравчучки" ніколи не існували - авт.), не міг не позначитися на ринку праці в Україні. Але за останні два роки команді Партії регіонів вдалося значно покращити стан справ, відновити економічний потенціал. Це не може лишитися непомітним – завдяки дотаціям з Державного бюджету покращується й інфраструктура нашого міста. Якщо ви їздите громадським транспортом, то не можете не помітити оголошення про набір на роботу. Ремствуючи з приводу нашої економічної ситуації, згадуючи сотні тисяч заробітчан за кордоном, варто порівняти це й з іншими країнами пострадянського простору. Наприклад, у державах Балтії цілком нормальним явищем (для партії регіонів - авт.) є «опалювальна еміграція» - під час опалювального сезону комунальні тарифи так підскакують, що тисячі людей емігрують на кілька місяців (найчастіше – до Ірландії), наймаються на сяку-таку роботу, аби тільки відмовитися від опалення власних осель за захмарними тарифами.
 
Що ж стосується так званих «політемігрантів», здобувачів політичного притулку, то цих представників тимошенківської команди ми бачимо у власних затишних оселях (таких і в регіоналів не бракує, адже їх життя вже давно покращене їх главою, от і "жаба давить" - авт.,) з видами Татри. «Наколядованого» під час прем’єрства Юлії Володимирівни їм явно вистачає на роки безбідного життя – ми ж не бачимо їх за роботою. Аби розуміти недолугість претензій на політичні переслідування, варто просто перенести вчинки фігурантів на реалії тих держав, офіційні речники яких надто переймаються проблемами України. Наприклад, було б цікаво послухати думку державного секретаря США з приводу появи футболок з написом на кшталт: «Спасибі штату Арканзас, за те що Клінтон…»
 
Володимир Барцьось «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» "- Причин такого ганебного явища як міграція за кордон для такої багатої на природні ресурси та людський потенціал держави як Україна, є декілька. В першу чергу - це засилля кримінально-олігархічної влади на чолі із Януковичем і Партією регіонів, яка обслуговує вузьке коло олігархів українофобів. Ми стали свідками, того, як усім цим фірташам, коломойським, ахмєтовим і іншим списують мільярдні борги, дають різноманітні преференції. Натомість для більшості громадян нашої держави зросли ціни на комунальні послуги, товари першої необхідності, податки космічніі т.д.
 
В Україні реалізують псевдореформи, які ведуть українців до масового зубожіння. У правоохоронних органах і судах досягнути справедливості нереально, вони стали інструментом реалізації репресивної політики влади стосовно політичних опонентів. Усі інші фактори, такі як демографічна криза, несприятливий внутрішній ринок праці, складна економічна ситуація, низький рівень життя, це уже є наслідком політики чинної влади, що виросла з епохи «кучкізму». Цим вдало користуються наші сусіди, які зацікавлені у кваліфікованій, освіченій, і порівняно дешевій робочій силі. Наприклад, створені сприятливі правила для в’їзду в Російську Федерацію, в Польщі діє «карта поляка», «Blue card» в ЄС. Чого тільки вартує те, що у черзі на отримання «Green card» США стоїть понад один мільйон українців. Наслідком експериментів цієї антиукраїнської влади, як прогнозують експерти, з одного боку зросте відтік за кордон кваліфікованих кадрів і молоді, тобто чергова хвиля трудової міграції. З іншого боку в Україні спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості мігрантів із країн Азії і Африки, що заполонюють наші навчальні заклади, ринки, не поспішаючи йти працювати у трудовий сектор економіки".
 
Від Америки до Європи. Якщо у ХХ сторіччі українці прагнули виїхати у Америку, до Сполучених Штатів, Канади, Бразилії, Аргентини, то у на початку ХХІ сторіччя зросла кількість українців, що прагнуть виїхати для проживання у європейські країни:
7000 – квоти українців для легального працевлаштування у Євросоюзі на рік. 
171 українець зараз має статус біженця в Чехії. 
30% українських мігрантів працюють за кордоном легально.
15.000 іноземців щорічно працевлаштовуються легально в Україні.
10.000.000 українців живе за межами держави, за оцінками Інституту досліджень діаспори (Канада).
7 мільярдів доларів щорічно ввозять в Україну трудові мігранти з-за кордону. 
7 країн користуються найбільшим попитом у наших трудових мігрантів. Це Іспанія, Італія, Португалія, Польща, Греція, Туреччина і США.
5.000 українців стали легальними жителями Сполучених Штатів у 2011 році.
4 хвилі міграції відбулося в Україні.
1 мільйон українців стоять у черзі на отримання «Зеленої карти» (Green card) для виїзду в США.
 
Дані сайту: http://20minut.ua
 
Переглядів: 517 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018